Jump to content



Gaming Mouse- Mousepad Combo


leonidastra86

Recommended Posts

Μιας και παιζω καθε μερα λιγο CS GO αποφασισα να αλλαξω mouse και mousepad. Εχω το Razer Mamba και ενα σκληρο Mousepad (οχι καποια γνωστη μαρκα κλπ).

Σκεφτομαι να παρω το R.A.T. 9 και το Razer Scarab για λογους "αναβαθμισης" αλλα επειδη ειδα οτι στο φορουμ συχναζουν ατομα που το εχουν σπουδασει το αντικειμενο, ζητω την αποψη σας.

Τι λετε λοιπον? Εχετε μηπως κατι αλλο να προτεινετε?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες οπωσδήποτε ασύρματο mouse νομίζω πως το RAT9 είναι μια απο τις καλυτερες λυσεις

Το εχω κατι λιγότερο απο χρονο. το μονο μειονεκτημα του ειναι οτι τελειωνει γρηγορα η μπαταρια του. αλλα μικρεο το κακο γιατι εχει 2η μπαταρια που ηδη εχει φορτισει πριν τελειωσει η αλλη

Το δουλεύω με ενα goliathus control και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα σου πρότεινα gaming + ασύρματο, κανένα ασύρματο mouse όσο καλό κι αν είναι δε μπορεί να πιάσει την σταθερότητα ενός καλού gaming mouse με καλώδιο.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα δε τα μπορω τα ενσυρματα. Με νευριαζει το καλωδιο που ειναι μια μονιμη (εστω και μικρη) ενοχληση.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα δε τα μπορω τα ενσυρματα. Με νευριαζει το καλωδιο που ειναι μια μονιμη (εστω και μικρη) ενοχληση.

Και γω έτσι έλεγα πριν καιρό, όμως με τη αλλαγή απο ασύρματο σε ενσύρματο έπαθα την πλάκα μου απο την απόκριση :baby: !

Link to comment
Share on other sites

εγω απο την αλλαγη razer imperator σε logitech mx perf. δεν ειδα,καμια,μα καμια διαφορα στην αισθηση στο gaming.

ναι μεν σιγουρα υπαρχει γρυγοροτερη αποκριση στο καλωδιο αλλα στα χαρτια μονο

πχ. το razer εφτανε 1ms-1000mhz

το logitech 125ms.

Link to comment
Share on other sites

εδω εισαι -> http://www.thelab.gr/ixos-multimedia-kai-input-devices/roccat-kone-pure-optical-124966.html

μακρια απο laser, μυριζ κουπρια ! :p

κανε το hien μαυρο και εισαι jet :)

εγω απο την αλλαγη razer imperator σε logitech mx perf. δεν ειδα,καμια,μα καμια διαφορα στην αισθηση στο gaming.

ναι μεν σιγουρα υπαρχει γρυγοροτερη αποκριση στο καλωδιο αλλα στα χαρτια μονο

πχ. το razer εφτανε 1ms-1000mhz

το logitech 125ms.

μαθε μπαλιτσα στον Αρχοντα :phttp://www.thelab.gr/genika-gia-tous-i-y/usb-mouse-ocing-guide-26251.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.