Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

seb οσοι πανε σε high end super dooper καρτες τις κρατανε κανα 6μηνο-8μηνο αντε χρονο και μεις οι μη εχοντες τις παιρνουμε μετα μισοτιμης.ευχaριστουμε fanboys/uberboys/betatesters.....

Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά παιδια :worship: ...τρελές ατάκες το thread! :p

Βέβαια, παντά ετσι ηταν, είναι και θα είναι - για να μας παιρνουν τα λεφτα... μια ο ένας μπροστά, μια ο αλλός!

:giveup:Χαλαρααααααά...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Seb αχ βρε Seb έκανα τη λαμακία πριν μέρες και σου είπα δίνω 500 και δεν ήθελες. Τώρα με αυτά που είδα με τα 500 θα πάρω καινούρια ΑΤΙ με full εγγύηση άρα για το ΤΙΤΑΝΑ μετάχειρο κάπου στο 400άρι σαν ψυχολογικό πιο πολύ θα πήγαινα.:dirol:

Λεπόν και για να σοβαρευτώ. Είπα να ξαναπρασινίσω μετά απο ένα διάλειμμα που έκανα, αλλά δεν με αφήνουνε να αγιάσω.

Για όσους λένε για temps έχω να πω ότι μέχρι το χιλιάρικο του ΤΙΤΑΝΑ περισσεύει ένα μωβ χαρτονόμισμα. Ας της βάλετε μία after market ψύξη ρε παιδί μου πάλι περισσεύουν για μπουζουκια.:hehe:

πωπωπω είστε φοβεροι πάντως. Το διασκεδάζω το θεματάκι. :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Seb αχ βρε Seb έκανα τη λαμακία πριν μέρες και σου είπα δίνω 500 και δεν ήθελες. Τώρα με αυτά που είδα με τα 500 θα πάρω καινούρια ΑΤΙ με full εγγύηση άρα για το ΤΙΤΑΝΑ μετάχειρο κάπου στο 400άρι σαν ψυχολογικό πιο πολύ θα πήγαινα.:dirol:

Λεπόν και για να σοβαρευτώ. Είπα να ξαναπρασινίσω μετά απο ένα διάλειμμα που έκανα, αλλά δεν με αφήνουνε να αγιάσω.

Για όσους λένε για temps έχω να πω ότι μέχρι το χιλιάρικο του ΤΙΤΑΝΑ περισσεύει ένα μωβ χαρτονόμισμα. Ας της βάλετε μία after market ψύξη ρε παιδί μου πάλι περισσεύουν για μπουζουκια.:hehe:

πωπωπω είστε φοβεροι πάντως. Το διασκεδάζω το θεματάκι. :worship:

Τσεκαρε νουμερα με Classified 780gtx να δεις που βρίσκεται σε σχεση με το κόκκινο yugo των 95 βαθμών Κελσίου. Στα 1350mhz το Classified 90αρησε :p με +20% επιδόσεις πανω απο το κοκκινο yugo!

+ software nvidia μακραν το πιο ολοκληρωμένο για τον gamer!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε νουμερα με Classified 780gtx να δεις που βρίσκεται το κόκκινο yugo των 95 βαθμών Κελσίου. Στα 1350mhz το Classified 90αρησε :p με +20% επιδόσεις πανω απο το κοκκινο yugo!

+ software nvidia μακραν το πιο ολοκληρωμένο για τον gamer!

Κάτσε να δούμε και τις αντίστοιχες OC εκδόσεις του 290Χ και μιλάμε..

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε νουμερα με Classified 780gtx να δεις που βρίσκεται το κόκκινο yugo των 95 βαθμών Κελσίου. Στα 1350mhz το Classified 90αρησε :p

Τι να τσεκάρω ότι άμα δώσω τα ίδια φράγκα με σένα θα πάω σε cf και θα κάνουμε κόντρες εσύ κλοκαρισμένος με άλλα BIOS, ίσως πιάσεις και κολλητήρι ποιος ξέρει και εγώ Stock πίνοντας Pina colada? :hehe:

Ξεκόλλα ρε :p

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε νουμερα με Classified 780gtx να δεις που βρίσκεται σε σχεση με το κόκκινο yugo των 95 βαθμών Κελσίου. Στα 1350mhz το Classified 90αρησε :p με +20% επιδόσεις πανω απο το κοκκινο yugo!

+ software nvidia μακραν το πιο ολοκληρωμένο για τον gamer!

Κάτσε να βγει η 290x TOXIC από την sapphire και σύγκρινέ μας τότε την evga...

Link to comment
Share on other sites

Τι να τσεκάρω ότι άμα δώσω τα ίδια φράγκα με σένα θα πάω σε cf και θα κάνουμε κόντρες εσύ κλοκαρισμένος με άλλα BIOS, ίσως πιάσεις και κολλητήρι ποιος ξέρει και εγώ Stock πίνοντας Pina colada? :hehe:

Ξεκόλλα ρε :p

Αλλο λεω εγω αλλο εσυ....

Στο price target της ΑΤΙ ακομα και η EVGA 780 GTX ACX την παιζει στα ισα με σαφως καλύτερο πιο ολοκληρωμένο software, χαμηλότερο θορυβο και θερμοκρασιες. + Mε το OC που εχει σμπαραλιάζει τον κοκκινο θερμοσίφωνα!

Παρε ΑΤΙ Καρμεν....να σας δω ομως γιατι απο λογια χορτασαμε!

Οσο για τις Non reference της ΑΤΙ μην περιμενετε θαυματα το chip ειναι οριακα.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Αλλο λεω εγω αλλο εσυ....

Στο price target της ΑΤΙ ακομα και η EVGA 780 GTX ACX την παιζει στα ισα με σαφως καλυτερο πιο ολοκληρωμένο software.

Παρε ΑΤΙ Καρμεν....να σας δω ομως γιατι απο λογια χορτασαμε!

Οσο για τις Non reference της ΑΤΙ μην περιμενετε θαυματα το chip ειναι οριακα...

Εμένα δε μου αρέσει να συγκρίνω τα μικρά. Τα μεγάλα συγκρίνω πάντα :p

290x vs Τατιάνα. 1 μισθός vs 2 μισθοί.

And the winner is............................... :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αντε ρε βαλτην για πουλημα να την παρει ο πανος [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] να οργανωθουμε λεμεεεε

[MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] ελπιζω να χεις ετοιμο δευτερο ''τασακι'' Κατι ηξερα εγω και πηρα 2 διαφανα ομως ετσι για να σας την σπαω αχαχχαα

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

4096MB Sapphire Radeon R9 290X BF4 Edition PCIe 2xDVI HDMI DP

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5rhvuRfNBO4]Xristina Koletsa - Klapse - YouTube[/ame]

Εχει να γινει γλεντι ετσι και ακουστει mantle support στην Cry Engine, θα γελασει και ο καθε πικραμενος :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά οι παραγγελίες στο εξωτερικό πέφτουν σαν βροχή όπως διαβάζω στα φόρουμς κι εδώ ακόμα προσπαθούν να μας πείσουν για την ΤΑΤΙΑΝΑ τι φοβερή κάρτα που είναι!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.