Jump to content



Acer Extensa 5220


sporting

Recommended Posts

Πωλείτε ένα Acer Extensa 5220, είναι πλήρως λειτουργικό απλά μου έπεσε κι έχουν σπάσει τα πλαστικά της οθόνης εκεί που βιδώνει ο αριστερός μεντεσές με αποτέλεσμα να ανοίγει και να κλείνει με δυσκολία όπως και να μην στηρίζεται καλά η οθόνη. Το laptop είναι πλήρως λειτουργικό αλλά λόγω του πεσίματος το δίνω κατά κύριο λόγω για ανταλλακτικά. Αν κάποιος θέλει να το συμμαζέψει και να το δουλέψει μπορεί πολύ εύκολα να το κάνει. Τιμή €130.

Μπορώ να το στείλω με αντικαταβολή οπουδήποτε αλλά τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή. Σε περίπτωση που γίνει κατάθεση σε τράπεζα τότε το στέλνω δωρεάν με courier.. Για την αξιοπιστία μου μπορείτε να τσεκάρετε τις αξιολογήσεις μου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το βάζεις ΚΤΕΛ σ' αυτά τα λ7;Δουλεύει κατα τ' άλλα;Η οθόνη,ο δίσκος,όλα;

Edit,μλκια μου,είδα ότι το στέλνεις με courrier τζάμπα αν κατατεθούν χρήματα.

Οπότε δώσε καμια φωτό να δουλεύει και εστίασε αν μπορείς στα επίμαχα σημεία.

Το θέλω.:yes4:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

η οθόνη είναι μια χαρά και θα το δεις στις φώτο που είναι αναμμένο. Για οθόνη και μητρική μπορώ να σου εγγυηθώ ότι είναι κομπλέ και δουλεύουν απροβλημάτιστα. Για τον δίσκο όμως δεν μπορώ να δώσω καμία εγγύηση μιας και ναι μεν τώρα δουλεύει κανονικά αλλά είναι από πτώση οπότε δεν μπορώ να είμαι σίγουρος ότι δεν έχει πάρει μέντα. Γι' αυτό και στην αγγελία λέω ότι το δίνω κυρίως για ανταλλακτικά..

Σου παραθέτω και φώτο..

post-9274-1416077679,9919_thumb.jpg

post-9274-1416077680,0801_thumb.jpg

post-9274-1416077680,1328_thumb.jpg

post-9274-1416077680,2044_thumb.jpg

post-9274-1416077680,2692_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.