Jump to content



ΑΓΟΡΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ 55''


Recommended Posts

Παιδες καλημερα και κατ ευθειαν στο ψητο!!!!

Θελω να αγορασω συντομα μια TV 55 ιντσων. Η TV θα πρεπει να εχει τα παρακατω:

* 55 ιντσες

* full HD

* 3D

* αποκωδικοποιητης mpeg4

η TV

* θα παιζει τηλεοραση

* θα συνδεθει με σαλονατο pc για ταινιες λιγο surfing και που και που gaming

* θα συνδεθει 5.1 home cinema

Οπωσδηποτε πρεπει να αγοραστει απο τον Κωτσοβολο (γιατι θα παρω και αλλα πραγματα)

Budget περιπου 1200 ευρα!

Μεχρι στιγμης εχω βαλει στο ματι αυτη: Samsung UE55F6500 & 2 Ζευγάρια γυαλιά

Περιμενω τις προτασεις σας με αγωνια!!

Link to comment
Share on other sites

Toshiba 55ZL1 η τηλεοραση τα σπαει δεν παιζεται εχει αρκετα παραπανω αλλα αξιζει

τα λεφτα της :worship: ειμαι κατοχος της κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος δεν ξερω αν την εχει ο κωτσοβολος :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Toshiba 55ZL1 η τηλεοραση τα σπαει δεν παιζεται εχει αρκετα παραπανω αλλα αξιζει

τα λεφτα της :worship: ειμαι κατοχος της κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος δεν ξερω αν την εχει ο κωτσοβολος :hmm:

Αρχηγε με αυτην την τιμη παει και αγοραζει την σειρα 9000 της samsung η οποια ειναι εκτος συναγωνισμου.

Link to comment
Share on other sites

Toshiba 55ZL1 η τηλεοραση τα σπαει δεν παιζεται εχει αρκετα παραπανω αλλα αξιζει

τα λεφτα της :worship: ειμαι κατοχος της κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος δεν ξερω αν την εχει ο κωτσοβολος :hmm:

Φανταζομαι κανεις πλακα ετσι? 4χιλιαρικα για τηλεοραση 1080? Καταρχας δεν υπαρχει πουθενα αυτη...

Με αυτα τα λεφτα πας σε 2 κορυφαιες τηλεορασεις και σε sony και σε samsung και σε panasonic και παλι θα ειναι πιο φτηνες... Γυρω στα 2+ εχουν. Καταρχας λεει οτι το budget ειναι 1200...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει εχει επεξεργαστες εικονας εξωπραγματικους το ξερουμε αλλα αυτες οι τηλεορασεις δεν ειναι για ατομα που σου λενε 1200 ευρω budget... Aμα σου ελεγε ο ανθρωπος θελω την καλυτερη εικονα, καλυτερο μαυρο και καλυτερη κινηση τοτε προτεινε του την (αμα τη βρει ποτε) η ακομα καλυτερα προτεινε του την zl2! Αλλωστε ΜΟΝΟ 3Κ διαφορα εχουν...

ΥΓ Και εγω αν ειχα λεφτα σε κατι τετοιο θα πηγαινα αλλα μενουμε με την 55ΗΧ850 και πολυ μας ειναι :p

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

η συγκεκρημενη δεν συγκρηνετε με καμια sony κ με καμια samsung των 3000ε κ μην σου πω μεχρι 4000ε για διαβαστε κανα review για την 55zl1.

Θα ηθελα πολυ να δω ένα τετοιο συγκριτικο με αυτα τα 2 μοντελα...και πως η μια ειναι καλυτερη με 400hz από την αλλη με 800hz.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει εχει επεξεργαστες εικονας εξωπραγματικους το ξερουμε αλλα αυτες οι τηλεορασεις δεν ειναι για ατομα που σου λενε 1200 ευρω budget... Aμα σου ελεγε ο ανθρωπος θελω την καλυτερη εικονα, καλυτερο μαυρο και καλυτερη κινηση τοτε προτεινε του την (αμα τη βρει ποτε) η ακομα καλυτερα προτεινε του την zl2! Αλλωστε ΜΟΝΟ 3Κ διαφορα εχουν...

:T:

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα πολυ να δω ένα τετοιο συγκριτικο με αυτα τα 2 μοντελα...και πως η μια ειναι καλυτερη με 400hz από την αλλη με 800hz.

Αστο δεν υπαρχει συγκριση με την ZL1 με αυτες που αναφερουμε. Ειναι ανωτερη τηλεοραση . Μονο τα μπλιμπλικια smart κτλ τα πολυ συγχρονα της λειπουν αλλα με τετοια εικονα δεν σε νοιαζει. Αλλωστε αν εχεις δωσει τοσα λεφτα για τηλεοραση θα εχεις και ενα τουμπανο HTPC διπλα και εισαι καλυμενος.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα πολυ να δω ένα τετοιο συγκριτικο με αυτα τα 2 μοντελα...και πως η μια ειναι καλυτερη με 400hz από την αλλη με 800hz.

δεν υπαρχει πανελ 800hz oυτε 400hz ολα τα πανελ ειναι 60hz εκτος απο καποιες εξαιρεσεις

τα hz τα μετρανε αλλιος η κατασκευαστες λογο (μαρκετινκ) πιστευω να καταλαβαινεις τι εννοω.

Έγινε επεξεργασία από osfp1980
Link to comment
Share on other sites

η συγκεκρημενη δεν συγκρηνετε με καμια sony κ με καμια samsung των 3000ε κ μην σου πω μεχρι 4000ε για διαβαστε κανα review για την 55zl1.

Και γιατι δεν αγοραζει με 4-5 χιλιαρικα 4K sony 55" απο πλαισιο πχ?

Οχι οτι εχεις αδικο πως ειναι καλη αλλα την ειπες (ιδικα τετοια τεχνολογικη και οικονομικη περιοδο) :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.