Jump to content



το youtube κοβει το ιντερνετ! τι συμβαινει?


tzitzikas2

Recommended Posts

Καλημέρα. Εχω σύνδεση με ασύρματο μοντεμ-ρουτερ. Ενω μπαινω μια χαρα ιντερνετ (σελίδες και τορρεντ), οταν βάζω βιντεο στο youtube μετά απο λίγο κολάει το ιντερνετ σταματάει φυσικά το βίντεο και δεν μπορει να μπεί πουθενά ουτε σε σελίδες. Και αναγκαστικά κάνω επαννεκίνηση και μετά ειναι οκ. Που μπορεί να οφείλεται? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. ναι AVG εχω. αυτο κανει το προβλημα? Αν ναι πως λυνεται χωρις να αλλάξω antivirus (επειδη με εχει βολέψει, εχει και firewall)

Link to comment
Share on other sites

Σου κόβεται ολικά η σύνδεση κάθε φορά που μπαίνεις στο YouTube με kaspersky εγκατεστημένο; Η απλά σου γράφει "connection is untrusted";

Sent from my Galaxy Note II

είχα και εγώ παρόμοιο θέμα αλλά δεν υπάρχει το AVG Accelarator σε εμένα είναι το 2014 AVG,παίζει ρόλο;:neo:

Link to comment
Share on other sites

είχα και εγώ παρόμοιο θέμα αλλά δεν υπάρχει το AVG Accelarator σε εμένα είναι το 2014 AVG,παίζει ρόλο;:neo:

Πιθανόν στην καινούργια έκδοση να άλλαξε το menu, για αυτό να μην το βρίσκεις:

Για δοκίμασε:

If you want to turn off AVG Accelerator, please follow steps below:

Open the AVG program.

On the Tools menu, click Advanced settings.

On the left pane expand LinkScanner and then click Online Shield.

Uncheck Enable Avg Accelerator

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.