Jump to content



WESTERN DIGITAL 2TB RED EDITION


jpcupra

Recommended Posts

Πωλειται ο εν λογω σκληρος αγορασμενος τον 05/2013 απο msystems με αποδειξη αγορας και με ελαχιστες ωρες χρησης καθως κουμπωθηκε επανω τον 06/2013 και ηταν μονο για backup.

Εγγυηση μεχρι 05/2016.

Τιμη €90

Σε περιπτωση αποστολης προηγειται καταθεση σε λογαριασμο και τα εξοδα τα επιβαρυνεται ο αγοραστης.

**Η αγγελια εχει μπει και σε διπλανο φορουμ

post-3703-1416077713,1025_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να γραψεις τον ακριβη τυπο του δισκου?

Περιοχη?

Tι εννοεις με το "ακριβη τυπο του δισκο"?

Ενας ειναι ο δισκος εκτος αν δεν καταλαβα εγω κατι. 2tb red - click me

Βρισκομαι ν.προαστια (αργυρουπολη-αλιμος) και δουλευω μαρουσι.

Link to comment
Share on other sites

Hidden
Tι εννοεις με το "ακριβη τυπο του δισκο"?

Ενας ειναι ο δισκος εκτος αν δεν καταλαβα εγω κατι. 2tb red - click me

Βρισκομαι ν.προαστια (αργυρουπολη-αλιμος) και δουλευω μαρουσι.

Καλό θα ήταν να έβαζες link από το κατάστημα που το πήρες, ή ακόμα καλύτερα από skroutz και όχι από μαγαζιά που είναι φαρμακείο (τύπου πλαίσιο).

http://www.skroutz.gr/s/2195298/Western-Digital-Red-2TB-SATA-III.html

Φιλικά πάντα :)

Link to comment
Hidden
Καλό θα ήταν να έβαζες link από το κατάστημα που το πήρες, ή ακόμα καλύτερα από skroutz και όχι από μαγαζιά που είναι φαρμακείο (τύπου πλαίσιο).

http://www.skroutz.gr/s/2195298/Western-Digital-Red-2TB-SATA-III.html

Φιλικά πάντα :)

Φιλικα μου πηδας την αγγελια?

Απο msystems τον πηρα στα 110+. Αυτο το λινκ βρηκα προχειρο αυτο ποσταρα. Δεν ηξερα οτι υπαρχει κανονας στο πιο λινκ πρεπει να βαζουμε.

σεντ φρομ μαι GT-I9505 γιουζινκ ταπατοκ :)

Link to comment
Hidden

Αν θες να είσαι σωστός απέναντι στον αγοραστή θα βάλεις link από skroutz ή ακόμα από το κατάστημα που το πήρες.

Αν θες να τον κοροϊδεύψεις και να βάλεις link από κατάστημα που τον έχει ακριβότερο κανένα πρόβλημα :)

Υ.Γ.Δεν έχει σημασία πόσο τον πήρες :)

Adiός.:flower: :T:

Link to comment
Hidden
Αν θες να είσαι σωστός απέναντι στον αγοραστή θα βάλεις link από skroutz ή ακόμα από το κατάστημα που το πήρες.

Αν θες να τον κοροϊδεύψεις και να βάλεις link από κατάστημα που τον έχει ακριβότερο κανένα πρόβλημα :)

Υ.Γ.Δεν έχει σημασία πόσο τον πήρες :)

Adiός.:flower: :T:

Δεν σε καταλαβαινω φιλε μου γιατι τετοια καψα. Μηπως αισχροκερδιζω και δεν το καταλαβα? Δαχτυλα δοξα το θεο ολοι εχουμε και μπορουμε να γκουγκλαρουμε. Ξαναρωταω, γραφει στους ορους οτι πρεπει να πραττω ετσι? Μηπως να σκαναρω κ την αποδειξη και να την ανεβασω? Και η κοροιδια που ειναι? Πιο κατω δεν τον δινω?

σεντ φρομ μαι GT-I9505 γιουζινκ ταπατοκ :)

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.