Jump to content



Που χαθηκαν τα tabs πριν το restart του chrome (29)


JohnnyX

Recommended Posts

Μετα την τελευταια αναβαθμιση του chrome αλλαξε η θεση του recent tabs. Ok με αυτο

Το θεμα ειναι οτι αν κλεισεις τον browser με ανοιχτα tabs δε τα κανει save και οταν τον ξαναξεκινας ειναι αδειο το recently closed. Υπαρχει κανας τροπος να τα κανει save ? Ειναι μεγαλη κακια..κανω συχνα restart τον browser για να αδειασει λιγο η μνημη. Δε λεει να κανω ενα ενα save τα bookmarks και μετα να τα σβηνω..αηδια ειναι αυτο !

Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταια αναβαθμιση του chrome αλλαξε η θεση του recent tabs. Ok με αυτο

Το θεμα ειναι οτι αν κλεισεις τον browser με ανοιχτα tabs δε τα κανει save και οταν τον ξαναξεκινας ειναι αδειο το recently closed. Υπαρχει κανας τροπος να τα κανει save ? Ειναι μεγαλη κακια..κανω συχνα restart τον browser για να αδειασει λιγο η μνημη. Δε λεει να κανω ενα ενα save τα bookmarks και μετα να τα σβηνω..αηδια ειναι αυτο !

Σε εμένα δεν άλλαξε κάτι. Όπως δούλευε και πριν, δουλεύει και τώρα. Δοκίμασε να αλλάξεις τη ρύθμιση και να τη βάλεις πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν άλλαξε κάτι. Όπως δούλευε και πριν, δουλεύει και τώρα. Δοκίμασε να αλλάξεις τη ρύθμιση και να τη βάλεις πάλι.

για τα recent tabs λέει, αν κάνεις επανεκκίνηση τον chrome δεν τα κρατάει.

Ποια ρύθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

για τα recent tabs λέει, αν κάνεις επανεκκίνηση τον chrome δεν τα κρατάει.

Ποια ρύθμιση ?

Οκ, δεν το κατάλαβα, νόμιζα το να κρατάει το Last Session.

Πάντως εμένα τα κρατάει κανονικά και αυτά:

attachment.php?attachmentid=58314&stc=1&d=1380189285

post-173-1416077727,6819_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.