Jump to content



Ποιον SSD 256GB να προτιμησω για το λαπτοπ μου?


NikosGr

Recommended Posts

Καλησπερα,

προσφατα αγορασα εναν Dell Inspiron 7720 ο οποιος εχει μεσα εναν WD 1TB 5400rpm ο οποιος δυστυχς καθυστερει το συστημα.

Θελω να αγορασω εναν SSD 256GB και ηθελα να σας ρωτησω ποιον μου προτεινεται και γιατι με βαση το μοντελο του λαπτοπ που εχω.

Μεχρι 200€ στο site το οποιο δινει την πιο συμφερουσα τιμη.

Προσωπικα καλοβλεπω τον Samsung EVO 256 GB αλλα θελω τη γνωμη σας.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Δε προκειται να βγαλεις λεφτα...αδικα ψαχνεσαι.(εμεις δλδ).

Στη καλυτερη καποιος να βρει σιτε που θα σου κοστισει στα 160φευγα...

Λιγο πανω απο 150Ε εχει στο εξωτερικο..γερμανια μερια..αν βρεις καποιο με δωρεαν μεταφορικα..πες.

Αλλα δεν αξιζει η φασαρια για 5€..και αν ειναι και τοσα.

Link to comment
Share on other sites

150euro με 171,33 εχει διαφορα 21ευρο ακρι ν εειναι δςρενα μεταφορικα

κατι θα υηπαρχει.

Θα σε παρακαλούσα να γράφεις ΣΩΣΤΑ ελληνικά. Αυτά δεν είναι ούτε ΚΑΝ ανορθόγραφα. Το forum δεν είναι τόπος εξάσκησης "τυφλού" συστήματος πληκτρολόγησης. Πριν πατήσεις το κουμπί για την καταχώρηση ξαναδιάβαζε μια φορά τι έγραψες ή τι προσπάθησες τέλος πάντων να γράψεις και διόρθωσέ το.

Χρησιμοποιήσε Firefox ή Chrome browser με κάποιο add-on σαν το Greek Spelling Dictionary για να σε βοηθήσει !

3η ή 4η φορά που σου γίνεται η παρατήρηση !!

Link to comment
Share on other sites

Στειλε μυνημα να σου κανουν δωρο τα μεταφορικα.

Στα 150€(εξωτερικο παντα) για τον συγκεκριμενο δισκο απο που και ως που "θα πρεπει να ειναι δωρεαν τα μεταφορικα" για ελλαδα?

edit

χωρια που δεν βλεπω πλεον @150 το δισκο....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.