Jump to content



Corsair Obsidian 550D...Το πλέον αθόρυβο κουτί μαζί με μητρική Ζ77!!


yannis76

Recommended Posts

Πωλείται ένα από τα καλύτερα κουτιά Midi και ίσως το πλέον αθόρυβο της αγοράς. Σε άριστη κατάσταση με εγγύηση.

Obsidian Series

[ame=http://www.amazon.co.uk/Corsair-Obsidian-Series-CC-9011015-WW-Mid-Tower/dp/B006L6ZSWC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1379920837&sr=8-1&keywords=obsidian+550d]Corsair Obsidian Series 550D CC-9011015-WW Quiet Mid-Tower Cases: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

AnandTech | Corsair Obsidian 550D: Starting to Specialize

Corsair Obsidian 550D Review | techPowerUp

Δεκτές ανταλλαγές με κουτί micro-atx σε εξίσου καλή κατάσταση ή με μητρική Asrock Ζ77 micro-atx.

Η κατάσταση του είναι άριστη με μόνο θέμα ότι έχει σπάσει λίγο ένα πολύ μικρό κλιπάκι της πόρτας επάνω αριστερά. Δεν αλλάζει τη χρήση του, η πόρτα ανοίγει κανονικότατα. τιμή 90€.

Επίσης πωλείται η μητρική Asrock Z77 Extreme4 εντός εγγύησης αγορσμένη το Μάιο του 12 από Visionstudio:

ASRock > Z77 Extreme4

[ame]http://www.amazon.co.uk/Z77-Extreme4-Motherboard-Supports-CrossFireX/dp/B007KTY4A6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1379920877&sr=8-1&keywords=z77+extreme4[/ame]

Τιμή για μητρική: 90€ στο κουτί της, εντός εγγύησης με όλα τα παρελκόμενα.

Ανταλλάσεται και με τη Z77 Extreme4-m ή Ζ77 Pro4-m

Για όποιον τα πάρει και τα δύο μαζί, η τιμή θα αλλάξει λίγο προς τα κάτω.

Η αγγελία έχει μπει και αλλού.

Ευχαριστώ

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1740]yannis76[/MENTION]

έχω κουτί m-atx για ανταλλαγή αν θες. σου χω στείλει το κινητό μου σε προσωπικό μήνυμα :)

Λυπάμαι δεν ισχύουν πλέον οι ανταλλαγές καθώς βρήκα και κουτί και μητρική.

Το κουτί μόνο πωλείται.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον yannis76 το κουτάκι θα είναι στα χέρια μου το ΣουΚου στην τιμή της αγγελίας.

(τα γράφω μετά από παράκληση του Γιάννη προς αποφυγή μπερδέματος) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.