Jump to content



AMD 64 3500+ ή 3.2 Prescott


Duff

Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ PRESC(HOT) ΛΟΓΩ DDR2 ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΙΣ DDR1 ΛΟΓΩ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

’σε τον φίλο σου να λέει, για την ακρίβεια πες του να τρέξει τα bench που θα δεις να φιγουράρουν στην κατηγορία benchmarks, τρέξε τα και εσύ και συγκρίνετε....

Στην θέση σου, θα έβαζα και στοίχημα, :p

α, και μην χρησιμοποιείς όλο κεφαλαία.

Link to comment
Share on other sites

εγω στη θεση σου θα εβαζα στοιχημα τον υπολογιστη του και μετα θα τον πουλουσα και θα επαιρνα μια 6800 σουπερ ντουπερ ουλτρα.

--------

δεν ξεχασα να σου πω αν κερδισεις γιατι εξυπακουεται.

Link to comment
Share on other sites

χααχαχα μου λεει οτι εκανα ******* που πηρα AMD και τετοια.

αυτος εχει ενα π4 2.8 και του λεω ελα να κανουμε cpu test εβγαλα πανω απο το διπλασιο απο αυτον χαχααχα

θα του τα παρω τα λεφτουδακια :)

Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι θελει να συγκρινετε 2.8 με 3500+ και στην "λεει"...οπως καταλαβαινεις ειναι χαμενος απο χερι ωστοσο ο Amd 3500+ ειναι η καλυτερη επιλογη που μπορεις να κανεις σημερα

Link to comment
Share on other sites

Α64 χωρίς άλλη σκέψη. Το ξέρουν και οι πέτρες, τα βουνά και τα λαγκάδια.... Εγώ είμαι υπερευχαριστημένος από τον δικό μου και είναι και στο παλιό το Socket... Εδώ βγάζει 37 στο Super Pi με 5% ο/c.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.