Jump to content



ΜΗ1BL και προβλήματα


SLN

Recommended Posts

Μια που το ανεφερες να πω οτι πηρα το ΜΗ1BL (οχι C). Τα ειχε σε προηγουμενο daily deal. ΔΕΝ παιζει στο G Pro αλλα ουτε και στο παλιοτερο Moto DROID RAZR. (δουλευει αλλα ο ηχος ειναι "περιεργος". Δεν το ηξερα αυτο που ειπες για C-version.

Παντως οποιος το παρει να εχει υποψη του οτι τα pads ειναι τεραστια και δεν χωρανε στο αυτι με αποτελεσμα να μην στεκονται με την καμια. Εχω δοκιμασει διαφορα earpads που εχω πεταμενα στο σπιτι αλλα no-go. H εξτρα "ταση" απο το ribbon (που στην τελικη γιαυτο το πηρα για να μην μπλεκονται) δεν βοηθαει στο να σταθουν.

[MENTION=10518]panos444[/MENTION] (1 μονο ζευγαρι pads ειχε :( )

Link to comment
Share on other sites

Μια που το ανεφερες να πω οτι πηρα το ΜΗ1BL (οχι C). Τα ειχε σε προηγουμενο daily deal. ΔΕΝ παιζει στο G Pro αλλα ουτε και στο παλιοτερο Moto DROID RAZR. (δουλευει αλλα ο ηχος ειναι "περιεργος". Δεν το ηξερα αυτο που ειπες για C-version.

Παντως οποιος το παρει να εχει υποψη του οτι τα pads ειναι τεραστια και δεν χωρανε στο αυτι με αποτελεσμα να μην στεκονται με την καμια. Εχω δοκιμασει διαφορα earpads που εχω πεταμενα στο σπιτι αλλα no-go. H εξτρα "ταση" απο το ribbon (που στην τελικη γιαυτο το πηρα για να μην μπλεκονται) δεν βοηθαει στο να σταθουν.

για τον ήχο δοκίμασε να πατήσεις το μεσσαίο κουμπί..κάτι παίζει με το σώμα και λένε ότι στρώνει..

ενναλακτική 1 κάπου θα υπάρχουν αντάπτορες μιας και δεν υπάρχει άλλη διαφορά μεταξύ mh1 και mh1c..αλλά άντε βρές..

ενναλακτική 2 recabling (λογικά χάνεις mic και volume control)

ενναλακτική 3 τα πετάς σε ένα κάδο ή τα ξεχνάς κατά λάθος σε κάποιο συρτάρι....

ps ξεφύγαμε λίγο από το θέμα....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και άλλη μια λύση ανατρέξτε στο λινκ (προυποθετει γνώσεις κολητηριου)! Θα το βάλω όταν (με το καλό) φτάσω.. επίσης πάντς έδινε οχτώ νομίζω δεν σου έκανε κανένα;! [MENTION=1498]SLN[/MENTION] μίλα με τον [MENTION=4171]deninho[/MENTION] νομίζω ότι θέλει τα απλά εκείνος! :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.