Jump to content



???Λετε να μπω στον κοσμο του exteme cooling??


blade_pan

Recommended Posts

Περπαντωντας ενα μεσημερακι πριν απο 2 μερες στο δρομο,με το φιλο cattino βλεπω εξω απο ενα μαγαζι 2 compressores....Ο διαλογος ηταν απλος και συντομος!

εγω:Ωχ ρε μλκ 2 compressores...

cattino:ωχ...Λες να δουλευουν??

Εγω:Δε ξερω...

cattino:Τους τσιμπαμε?

εγω:στεγνα.....

Και τωρα εχω στο μπαλκονι 2 compressores οι οποιοι δε ξερω αν δουλευουν..Δε ξερω τιποτα!!

Τις επομενες μερες,θα στειλω pics να με διαφωτισουν οι αρχηγοι του ειδους!!!:)

:)

Link to comment
Share on other sites

Μπααα...που να ξεκινας τωρα. Μπορει να γινει και εκρηξη και να χασεις το σπιτι σου απο προσωπου γης. Αλλα εχω μια ιδεα. Στειλτους σε μενα και θα τους δοκιμασω για "λιγο" καιρο για παρτυ σου. Αντε βρε μπαγασα...με καταφερες. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Το R404 ειναι ενα απο τα ειδη φρεον!Κ βεβαια χρειαζεται φρεον....αλλλιως τι θα κυλλαει μεσα στο συστημα?????

κοιτα.οπως τον εχεις τωρα ειναι αυτονομος!λοοολ....αλλα δεν δουλεβει ετσι,πρεπει να βαλεις κ τα υπολοιπα parts επανω.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι...δεν εννοω ακριβως αυτο.....Εννοω οτι θελει συνεχεια φρεον ή μια φορα και ειμαι οκ?

Οποτε πρεπει να δω αν δουλευουν οι compressores και θα δουμε....

Θα στειλω pics για λεπτομεριες......(κατι επαθε το κιν μου)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.