Jump to content



Android tablet μέχρι 120-130€


Wizard!

Recommended Posts

Το ASUS βλεπω ξεκιναει απο τα 150 ευρω. Αν σου κανει η τιμη, εχουμε και λεμε:

Asus Memo Pad HD7 vs. Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 WiFi - GSMArena.com

Το ASUS εχει καλυτερη αναλυση οθονης, καμερα, 16GB και Android 4.2 (με multiuser, βολικο αν το Tablet παει για οικογενεια).

Απο CPU ειναι και τα 2 μαπα. MediaTek το ASUS και Marvell το Samsung. Κοινως μην περιμενεις και πολλα.

Εδω εχει και ενα first look του Samsung (3G) Samsung Galaxy Tab 3 7.0 preview: First look - GSMArena.com

Προσωπικα, θα πηγαινα σε ASUS λογω Android 4.2 (που εχει το Multiuser) Android 4.2 Feature Highlight: Multiple User Accounts

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, το Asus κοιτάω κι εγώ.

Περιμένω να μου πούν καλύτερη τιμή, δεδομένου ότι θα το πάρω μετρητοίς και μπορώ να το παραλάβω από εκεί. Αν το δώσουν 140€, το πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε € δεν κόβουν! Τα πήρα λοιπόν κι εγώ στο κρανίο, κι αφού διάβασα το thread της Αγάπης, πήρα το ρίσκο (το κρίμα στο λαιμό σας :p) και παράγγειλα κινέζικο.

Η συνέχεια εδώ:

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/kinezika-tablets-merimobiles-klp-129192.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[MENTION=19677]sera[/MENTION]

Καλησπέρα φιλε Wizard.Το όνομα μου είναι Σεραφείμ.Ήθελα μια βοήθεια σε μια αναζήτηση που κάνω για ένα tablet.Αν μπορείς να μου πεις αν πήρες τελικά το Asus,ή οχι,και αν ναι,αν εισαι ευχαριστημένος.Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Όπως γράφω και παραπάνω, κατέληξα να πάρω ένα Onda V972. Θεώρησα ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους για τα χαρακτηριστικά και τις επιδόσεις που έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.