Jump to content



Clearflex


SetoS

Recommended Posts

Καλησπερα σας.

Το ξερω οτι το θεμα των σωληνων ειναι πολυσυζητημενο αλλα θα ηθελα να μαθω αν μπορω να βρω Clearflex 1/2 ιντσας στη Στουρναρη. Το ξερω οτι εχει το checkmate. Καποτε ειχε παρει το αυτι μου οτι εχει και το πρακτικερ, ισχυει???

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

φιλικα Διονυσης:)

Link to comment
Share on other sites

πολύ κυρίλα το ποστ φίλε Διονύση

έχει και sig!

αν είσαι τυχερός μπορεί και σε εργαλειομάγαζο να βρείς.

ο μπάρμπας στα χανια που σας έλεγα περιμένει παραλαβή απο βδομάδας για να δούμε....

φτηνολάστιχο έιναι βέβαια μην περιμένεις να αντέξει κλειστές γωνίες κλπ κλπ ειδικά όταν ρέει αρκετά ζεστό νεράκι μέσα....

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τα dangerden ποy ειχα παρει τα ειχα φερει 16 το μετρο απο over-clockers και εγραφαν επανω clearflex. Βασικα αυτη τη φορα θα χρειαστω παραπανω μετρα 2,5 με 3 και δεν θελω να το ξεσκισω το θεμα με μεταφορικα και τετοια. Επισης ειναι αδυνατον να ανεβω checkmate και δεν ειμαι και fun για αγορες απο νετ(κυριως λογο μεταφορικων). Οποτε αφου θα ανεβω σε 2 βδομαδες στουρναρη να παρω ενα κουτακι ελεγα μηπως βρω εκει. Γι αυτο ρωταω. Γνωριζει κανενας?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

πολύ κυρίλα το ποστ φίλε Διονύση

έχει και sig!

αν είσαι τυχερός μπορεί και σε εργαλειομάγαζο να βρείς.

ο μπάρμπας στα χανια που σας έλεγα περιμένει παραλαβή απο βδομάδας για να δούμε....

φτηνολάστιχο έιναι βέβαια μην περιμένεις να αντέξει κλειστές γωνίες κλπ κλπ ειδικά όταν ρέει αρκετά ζεστό νεράκι μέσα....

ποιος θα φερει γιατι θελω να παρω και εγω αυτος απεναντι απο την κυψελη??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

όχι όχι μιλάω για χανιά παιδιά

να σου πω την αλήθεια tygon που έχω δει τσάκισε στην θρυλική στροφή απο cpu σε chipset

οπότε πλέον το καλύτερο είναι το φτηνότερο ;)

μα και εγω απο τα Χανια ειμαι!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από petros@idk$ [Σήμερα, στις 00:41]

seto πειραια μενεις.παρε το τρολει και κατευα ρεντη.Ειναι ενα χροματοπωλειο που τους δινει το μετρο 70 λεπτα.

για γινε λιγο πιο συγκεκριμενος... :)

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Αρχική απάντηση από DarkSaga

να σου πω την αλήθεια tygon που έχω δει τσάκισε στην θρυλική στροφή απο cpu σε chipset

Αγορασε αυτο μπλε σπειρωμα για τους σωληνες και θα τριβεις τα ματια σου. CPU-Chipset-GPU με κοντα σωληνακια και ουτε μια τσάκιση. Το Hac εχει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από petros@idk$ [Χθες, στις 22:41]

seto πειραια μενεις.παρε το τρολει και κατευα ρεντη.Ειναι ενα χροματοπωλειο που τους δινει το μετρο 70 λεπτα.

Για πες!!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.