Jump to content



FX 8350-Sabertooth R2.0-GTX 580-Waterblocks


g.shock

Recommended Posts

Πωλουνται τα παρακατω..

1. Asus Sabertooth 990FX R2.0 αγορασμενη 23.05.2013 και με χρηση απο 09/2013 κομπλε στο κουτακι της και την εγγυηση.120€

2. AMD FX 8350 αγορασμενος 30.12.2012 και με χρηση απο 09/2013 στο κουτακι του με την εγγυηση.145€

3. Water block XSPC RAYSTORM CPU/APU (AMD) ACETAL σε αριστη κατασταση.. 40€

Κομπλε σαν πακετο αποστολη σε ολη την Ελλαδα μεταφορικα του παραληπτη ΟΧΙ αντικαταβολη.

Το εργοστασιακο cooler ειναι στο κουτι του μιας και εχει παιξει μονο με νερο σε custom loop.

Το σετακι θα σπασει ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ.

4.POV GTX 580 σε εγγυηση μεχρι 08.08.2014 αγορασμενη απο Ελληνικο καταστημα εννοειται REFERENCE Design.

Αυτη την στιγμη φοραει full cover water block σε αριστη κατασταση και τα 2.Επισης εχει πανω και backplate της EK 200€

Υπαρχει φυσικα και το εργοστασιακο cooler σε αριστη κατασταση.

Ολα με τα κουτια τους και της εγγυησεις.

Αποστολη σε ολη την Ελλαδα αλλα παρακαλω πολυ ΟΧΙ αντικαταβολες.

Ανταλλαγη ΜΟΝΟ με 680/770 REFERENCE + € διαφορα, εαν υπαρχουν και με νερακι ακομη καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα; ενδιαφερομαι για μητρικη, επεξεργαστη και RAYSTORM

sorry φίλε μου αλλά τα έχει κλείσει ένα άλλο παλικάρι απο διπλανό forum.

Τα μόνα που έχουν μείνει είναι η καρτούλα με το μπλοκάκι της.

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε μου για την απαντηση αλλα ψαχνω για νεα συνθεση και ηταν ακριβως αυτα που ζητουσα! αν επιτρεπεται ησουν ευχαριστημενος; γιατι σκεφτομαι στην τελικη να τα αγορασω καινουρια

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν σκεφτομαι να το υπερχρονισω για να μου κρατησει οσο το δυνατον περισσοτερο καιρο! αλλα αφου το λες και εσυ θα το τολμησω! ευχαριστω για τις απαντησεις φιλε μου, ειναι παραπανω απο χρησιμες! να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάμε ένα up για οτι έχει μείνει και ΝΕΑ ΤΙΜΗ !!!

3. Water block XSPC RAYSTORM CPU/APU (AMD) ACETAL σε αριστη κατασταση.. 40€ ---> 35€

4.POV GTX 580 σε εγγυηση μεχρι 08.08.2014 αγορασμενη απο Ελληνικο καταστημα εννοειται REFERENCE Design.

Αυτη την στιγμη φοραει full cover water block σε αριστη κατασταση και τα 2.Επισης εχει πανω και backplate της EK 200€ ---> 180€

Υπαρχει φυσικα και το εργοστασιακο cooler σε αριστη κατασταση.

Ολα με τα κουτια τους και της εγγυησεις.

Αποστολη σε ολη την Ελλαδα αλλα παρακαλω πολυ ΟΧΙ αντικαταβολες.

Ανταλλαγη ΜΟΝΟ με 680/770 REFERENCE + € διαφορα, εαν υπαρχουν και με νερακι ακομη καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.