Jump to content



775 σύστημα χωρίς psu/hdd


Dj_Seps

Recommended Posts

Καλημέρα ,λόγο αναβάθμισης πουλάω τον υπολογιστή μου αποτελούμενος από :

Intel C2Q Q6600 με την εργοστασιακή ψήκτρα , 70 ευρώ

Asus P5KC με I/O Shield-Backplate 40 ευρώ

Mushkin 2x1 GB DDR2 EM2-6400 20 ευρώ

Cellsock 2x1 GB DDR2 PC2-6400 20 ευρώ

ECS Elitegroup Gforce 8800GT 50 ευρώ

Σε περίπτωση ενδιαφέροντος υπάρχει και ένα κουτί (παλιό) το οποίο δίνεται δωρεάν ,αν θέλει ο ενδιαφερόμενος τα στήνω εγώ στο κουτί και τα στέλνω έτσι, αλλιώς υπάρχουν και τα κουτιά τους. Θα προτιμηθούν αγοραστές για χέρι χέρι από Πάτρα .Σε περίπτωση αποστολής τα έξοδα θα επιβαρύνουν τον αγοραστή. Η αγγελία έχει μπει και σε άλλα φόρουμ. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,λόγο αναβάθμισης πουλάω τον υπολογιστή μου αποτελούμενος από :

Intel C2Q Q6600 με την εργοστασιακή ψήκτρα , 70 ευρώ

Asus P5KC με I/O Shield-Backplate 40 ευρώ

Mushkin 2x1 GB DDR2 EM2-6400 20 ευρώ

Cellsock 2x1 GB DDR2 PC2-6400 20 ευρώ

ECS Elitegroup Gforce 8800GT 50 ευρώ

Σε περίπτωση ενδιαφέροντος υπάρχει και ένα κουτί (παλιό) το οποίο δίνεται δωρεάν ,αν θέλει ο ενδιαφερόμενος τα στήνω εγώ στο κουτί και τα στέλνω έτσι αλλιώς υπάρχουν και τα κουτιά τους. Θα προτιμηθούν αγοραστές για χέρι χέρι από Πάτρα .Σε περίπτωση αποστολής τα έξοδα θα επιβαρύνουν τον αγοραστή. Η αγγελία έχει μπει και σε άλλα φόρουμ. Ευχαριστώ

Οι τιμές για επεξεργαστή και η κάρτα γραφικών σου δεν νομίζεις ότι είναι τσιμπημένες; Ένα γρήγορο search βρίσκει σε ebay ακριβώς τα ίδια να πωλούνται στην μισή τιμή και σε $ αντί των €.

Link to comment
Share on other sites

Μια μείωση τιμών :

Intel C2Q Q6600 με την εργοστασιακή ψήκτρα , 60 ευρώ

Asus P5KC με I/O Shield-Backplate 40 ευρώ

Mushkin 2x1 GB DDR2 EM2-6400 20 ευρώ

Cellsock 2x1 GB DDR2 PC2-6400 20 ευρώ

ECS Elitegroup Gforce 8800GT 40 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά είχα προβλήματα με το ίντερνετ και τώρα είδα τα μηνύματα σας. Δυστυχώς τα κομμάτια πουλήθηκαν σε φίλο.(Βασικά τα έκλεισε μέχρι να βρει τα χρηματα. Αν αλλάξει γνώμη θα ποσταρω (τελική τιμή 140 για όλο το πακέτο))

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.