Jump to content



ενα mouse ψαχνω και δε μπορω να βρω..


GoMaR

Recommended Posts

οκ μου χαλασε ενα της microsoft που ειχα..(απλο)

μπαινω στο πλαισιο να δω τι εχει και απο τις 6 σελιδες οι 5 ειναι turbo-x!!!!!!!!!!

μακαρι να ειχα λεφτα να παιρνα το G400.

πιο παλια ειχα το mx518 και μαρεσε παρα πολυ

Εχει παρει κανενας turbo-x? προβληματα ; θελω απλα να κανω τη δουλεια μου.οχι τοσο να παιζω.

Υ.Γ wirelless δε τα συμπαθω.

Link to comment
Share on other sites

οκ μου χαλασε ενα της microsoft που ειχα..(απλο)

μπαινω στο πλαισιο να δω τι εχει και απο τις 6 σελιδες οι 5 ειναι turbo-x!!!!!!!!!!

μακαρι να ειχα λεφτα να παιρνα το G400.

πιο παλια ειχα το mx518 και μαρεσε παρα πολυ

Εχει παρει κανενας turbo-x? προβληματα ; θελω απλα να κανω τη δουλεια μου.οχι τοσο να παιζω.

Υ.Γ wirelless δε τα συμπαθω.

https://www.skroutz.gr/s/64559/Gigabyte-M6800.html?keyphrase=gigabyte+m6800

Μη περιμένεις τρελά πράγματα βέβαια από €10, αλλά είναι παρόμοιο στο στυλ με το mx518.

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ πάρεις το microsoft ready mouse στα €11 που έχουν ετοιμοπαράδοτο στα public.

1111-10819.jpg

Πλαστικούρα τελείως, πανάλαφρο, δε γλυστράει και (είπα να το δοκιμάσω να σου πω γνώμη) δε δουλεύει :p. Kαι αμφιβάλω άμα το χρησιμοποίησα πάνω από 1-2 μήνες.

Το comfort φαίνεται πιο ποιοτικό.

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρει πριν τα χριστουγεννα ενα mouse turbo -X . πολυ καλο για τα 15ε , και εχει 3 σκαλες dpi . turbo-x vicious gaming . model : gy-m38

Turbo-X Ποντίκι Vicious Gaming - Ποντίκια - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ βγάλω σπυριάα ρεεεεε

ρε συ , εχεις κανει 2 ποστ και δεν εχεις προτεινει καποιο mouse.

σου εξηγησα γιατι θελω απο πλαισιο /public.Λογικο ετσι ;

σπυρια γιατι θα βγαλεις ;

Link to comment
Share on other sites

Άκου τι θα κάνεις...

Τράβα βρές ένα με 5 ευρώ να κάνεις την δουλειά σου για τώρα αλλά για να το έχεις και backup...

Μετά τράβα εδώ...

SteelSeries Kinzu V2 3200dpi Gaming Wired USB Optical Mouse Black | eBay

Έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να μην είναι κινέζικη αντιγραφή της πλάκας πάρα το κινέζικο turbo-x

Συγνώμη κιόλλας κοιτάς τα review απο το πλαίσιο των χρηστών; Τις περισσότερες φορές σβήνουν απόψεις γιατί δε τους αρέσουν. Δεν μπορεί να είναι αντικειμενική μια τέτοια σελίδα-μαγαζί. Ειδικά όταν πουλάει 80% στο μαγαζί turbox. Μέχρι και χαρτί τουάλετας turbox κάνει εισαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

τωρα μαλιστα.Προτεινες κατι :p

συμφωνω για τις κρητικες (γνωστο οτι τις σβηνουν)αλλα στη παρουσα φαση δεν ελεγαν wow / φοβερο..

ηταν αντικειμενικες οι αποψεις.δεστες κ εσυ

anyway

το logitech υπαρχει καποιος λογος να ΜΗΝ το προτιμησω ;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]

το εχω και το m500,και το vicious turbo-x,και το steelseries και κατι αλλα ακομα

αν εχεις δουλεψει το logitech mx performance(το εχω και αυτο)θα σου αρεσει παρα πολυ.ειναι το ιδιο,με καλωδιο

vicious.τωρα εχει 8,το ειχα παρε 15. κραταει ακομα υστερα απο 2 χρονια παιζοντας λολ

steelseries.προχθες ηρθε.οριτζιναλε ειναι,και μια χαρα.λιγο μικρο για μενα αλλα οκ

εγω προτεινω δαγκωτο το mx500

Link to comment
Share on other sites

Άκου τι θα κάνεις...

Τράβα βρές ένα με 5 ευρώ να κάνεις την δουλειά σου για τώρα αλλά για να το έχεις και backup...

Μετά τράβα εδώ...

SteelSeries Kinzu V2 3200dpi Gaming Wired USB Optical Mouse Black | eBay

Έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να μην είναι κινέζικη αντιγραφή της πλάκας πάρα το κινέζικο turbo-x

Συγνώμη κιόλλας κοιτάς τα review απο το πλαίσιο των χρηστών; Τις περισσότερες φορές σβήνουν απόψεις γιατί δε τους αρέσουν. Δεν μπορεί να είναι αντικειμενική μια τέτοια σελίδα-μαγαζί. Ειδικά όταν πουλάει 80% στο μαγαζί turbox. Μέχρι και χαρτί τουάλετας turbox κάνει εισαγωγή.

+!

αν το χρειάζεσαι άμεσα αγόρασε ένα ότι ποιο φθηνό βρείς από όπου σε βολεύει και πάρε το steeelseries

2 φορες έχω κάνει σχόλιο στη σελίδα του πλαίσιο αρνητικό, την μια γιατί το προϊόν μέσα στη συσκευασία ήταν άλλο από αυτό που έδειχνε από έξω και τις 2 φορες τα σχόλια μου διαγράφηκαν

ούτε καραμέλες ξανά από εκεί γιατί και αυτές ιμιτασιόν θα είναι από έξω θα γράφουνε λεμόνι και μέσα θα έχει κανέλα και δεν θα τις αλλάζουνε γιατί θα είναι ανοιγμένες

το μονο που έχω αυτή την στιγμή από το πλαίσιο είναι ένας ssd η οποια είναι και η μονη σοβαρή αγορά που έχω κάνει από αυτό το κατάστημα και κάνω τον σταυρο μου να μη χρειαστεί κάτι

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να πάρεις το sensei COD2 edition της steelseries. Ειναι σαν το κλασικο M$ με το φωτακι που είχαμε όλοι στο σχημα και μεγεθος.

Ξεκούραστο , ωραίο στην αφή, καλη ανάλυση.

Δες και κανα review.

29€ στο public.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.