Jump to content



Πωλείται MSI R7970 Lightning BE


AlCapone

Recommended Posts

Τελικά αφού δεν βρέθηκε Tahiti LE για ανταλλαγή η κάρτα πωλείται.

Είναι αγορασμένη από συνφορουμίτη και την έχω λιγότερο από μήνα με ελάχιστη χρήση καθώς δεν υπάρχει και πολύς χρόνος πλέον, αυτός είναι και ο λόγος που την δίνω.

Στο κουτί της μαζί με όλα τα μπιχλιμπίδια της και απόδειξη αγοράς, αγορασμένη στις 07-12-2012 από hardwareversand.de

Να ενημερώσω ότι έχει το γνωστό θεματάκι της σειράς HD7xxx με τον flash player και θα πρέπει να απενεργοποιηθεί το hardware acceleration.

Την δίνω ακριβώς όσο την αγόρασα στα 230 ευρώ.

Είμαι από Αθήνα, συνάντηση σε ένα σταθμό του μετρό Ηλιούπολης-Αγ.Δημητρίου-Δάφνης, δε θέλω να μπλέξω με ταχυδρομεία-δέματα-καταθέσεις κτλ.

Δεν ενδιαφέρομαι για ανταλλαγές.

MSI R7970 Lightning BE

asic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν, η σειρά έχει ως εξής, ο mikiaras δεν ενδιαφέρεται στην υπάρχουσα τιμή, ο φίλος Evolution μένει Θεσσαλονίκη και όπως είπα προτιμώ άμεση συναλλαγή, περιμένω απάντηση από τον greenforce13, αν μένεις Κρήτη όπως φαίνεται δεν στέλνω, οπότε η κάρτα πηγαίνει στον Κώστα (Blinky). :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.