Jump to content



Επιλογή tablet


Aroma

Recommended Posts

Πιστέυω πως έχεις δύο επιλογές, LG G Pad 8.3 στις 8" και Asus Memo Pad FHD 10 στις 10".

Και τα δύο τα βρίσκεις στην ίδια τιμή και αναλόγως το μέγεθος που θέλεις διαλέγεις.

Εγώ έχω το Asus Memo Pad FHD 10 εδώ και κάτι μήνες και είμαι πλήρως ευχαριστημένος απο αυτά που προσφέρει. Αυτό που με έχει εκπλήξει ευχάριστα απο το Asus είναι η πολύ καλή υποστήριξη στο λογισμικό, κάθε μήνα έρχεται απο ένα update μέσω ΟΤΑ και πρίν λίγες μέρες αναβαθμίστηκε και στην 4.3 έκδοση του android, αυτό δυστυχώς στο LG δεν θα το δείς.

Όταν λες το FHD εννοείς αυτό?Asus MeMo Pad ME302?

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες το FHD εννοείς αυτό?Asus MeMo Pad ME302?

Ναι αυτό είναι, για το Toshiba ψάξε για reviews στο google και στο youtube. LTE σημαίνει πως μπορείς να του βάλεις και κάρτα sim για data δεδομένα μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι, για το Toshiba ψάξε για reviews στο google και στο youtube. LTE σημαίνει πως μπορείς να του βάλεις και κάρτα sim για data δεδομένα μόνο.

Α μαλιστα καταλαβα..Ευχαριστω πολυ!Παντως το δικο σου το Asus το εχει πολυ καλη τιμουλα.Να σε ρωτησω απο Ελλαδα το εχεις παρει εσυ?Εγγυηση εχει για ενα χρονο? Τα κοιταω και αυτα για να ξερω μηπως τυχον μου τυχει καμια στραβη..

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο Ελλάδα το έχω πάρει και ναι έχει 1 χρόνο εγγύηση, το μόνο αρνητικό με το Asus είναι ότι δεν έχει αντιπροσωπεία εδώ και αν πάθει κάτι θα πρέπει να το στείλεις έξω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο Ελλάδα το έχω πάρει και ναι έχει 1 χρόνο εγγύηση, το μόνο αρνητικό με το Asus είναι ότι δεν έχει αντιπροσωπεία εδώ και αν πάθει κάτι θα πρέπει να το στείλεις έξω.

Ναι αυτο ειναι ενα θεματακι..Παρολα αυτα πολυ καλο μηχανηματακι...:-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.