Jump to content



XSPC Photon D5 kit


Ance

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Έχω παραγγείλει εδώ και μια βδομάδα περίπου το κιτ της XSPC AX360 Photon D5 για το καινούριο build από performance-pcs.com . Έχω διαβάσει μερικές κριτικές για τα κιτ της xspc αλλά για το συγκεκριμένο δεν έχω βρει κάτι συγκεκριμένο. Μιας και θα είναι η πρώτη μου απόπειρα για custom υδρόψυξη μπορεί να μου πει κάποιος αν θα συναντήσω κάποια ιδιαίτερη δυσκολία στην εγκατάσταση (έχω δει μερικά tutorials) και ποια η γνώμη σας για την ποιότητά των εξαρτημάτων;

Υ.Γ. Υπάρχει κάποιο site υπολογισμού του φόρου για το τελωνείο;;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μην ψαχνεις να τα βρεις ως κιτ, απλα εχουν πακεταρει τα κομματια σε ενα κουτι και τα παιρνεις με καποια εκπτωση, οποτε αν θες να δεις τι παιζει πρεπει να ψαξεις για τα κομματια ξεχωριστα. XSPC EK KOOLANCE ειναι απο τις καλυτερες εταιριες. Γτ εμπλεξες ομως με αμερικη? Μπορουσε να στο φερει το eworld η ο κοπριτης.

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα σε ελληνικά site για το συγκεκριμένο κιτ και δεν το είχαν μόνο το e-shop αλλά η τιμή καμία σχέση με αυτό που παρήγγειλα ακόμα και με φόρους και φ.π.α. θα είναι λιγότερα σίγουρα. Μπορείς να με ενημερώσεις για αυτά τα δύο site που λες για να ξέρω για μελλοντικές αναβαθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.