Jump to content



Coolermaster Cosmos II Plexiglass Side panel


haritos14

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω το εν λόγω κουτί και έψαξα να βρω κάποιον να μου φτιάξει πλαϊνό plexiglass ολόκληρο (φωτο 1) για να μην χαλάσω το γνήσιο καπάκι,πέρασα από το κύριο Σπυριδωνάκο Βασίλειο (φωτο 3) που κατασκευάζει plexyglass,και τον ρώτησα πόσο θα κοστίσει και αν μπορούμε να κάνουμε τη κούρμπα που έχει το γνήσιο καπάκι (φωτο 2) ,και μου είπε ότι όλα γίνονται και μου έδωσε και τιμές.

Τιμές:

1. Για ενα (1) κομμάτι σε διάφανο 1cm πάχους τροχισμένο κουρμπαρισμένο γύρο γύρο και με τη κουρμπα που θέλουμε στη μέση:95 ευρω.

2. Για ενα (1) κομμάτι σε φιμε 1cm πάχους τροχισμένο κουρμπαρισμένο γύρο γύρο και με τη κουρμπα που θέλουμε στη μέση:100 ευρω.

3. Για πεντε (5) κομμάτια σε διαφανο 1cm πάχους τροχισμένο κουρμπαρισμένο γύρο γύρο και με τη κουρμπα που θέλουμε στη μέση:75 ευρω

4. Για πεντε (5) κομμάτια σε φιμε 1cm πάχους τροχισμένο κουρμπαρισμένο γύρο γύρο και με τη κουρμπα που θέλουμε στη μέση:80 ευρω

5. Για δεκα (10) κομμάτια σε διαφανο 1cm πάχους τροχισμένο κουρμπαρισμένο γύρο γύρο και με τη κουρμπα που θέλουμε στη μέση:70 ευρω

6. Για δεκα (10) κομμάτια σε φιμε 1cm πάχους τροχισμένο κουρμπαρισμένο γύρο γύρο και με τη κουρμπα που θέλουμε στη μέση:75 ευρω

Τώρα λέω όσοι θέλουν να αγοράσουν ας επικοινωνήσουν (6977807762 Γιώργος) να δούμε τι θα κάνουμε,και αν βγούνε πάνω απο δέκα μου είπε θα πέφτουμε 5 ευρώ κάτω στο φιμε και 10 στο διάφανο.

'Οποιος έχει να προτείνει κατι καλύτερο εννοείται δεκτό.

Ευχαριστώ.

post-14726-1416078142,2117_thumb.jpg

post-14726-1416078142,6664_thumb.jpg

post-14726-1416078142,8835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Κατάλαβα...ξεγελάει η φωτογραφεία...είπα κι εγώ τι το θες τόσο πάχος, ωραίο πάντως έδεσε. Μπράβο στον μάστορα.

Πάντως για τις τιμές που μας έδωσες τις θεωρώ υπερβολικές και για πάχος 1cm.

2.000cm x 60cm x 5cm αν θυμάμαι καλά τις διαστάσεις, έδωσα 96,00€, βέβαια σκέτο το φύλλο χωρίς κάποια δουλειά άλλη.

Link to comment
Share on other sites

2.000cm x 60cm x 5cm αν θυμάμαι καλά τις διαστάσεις, έδωσα 96,00€, βέβαια σκέτο το φύλλο χωρίς κάποια δουλειά άλλη.

Κάτι δε λες καλά :p

Αν τα λες καλά το έκλεισε το μαγαζί αυτός που στο πούλησε :p

Ενδεικτικά 200cmx300cmx5cm ~4 χιλιάρικα

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα...ξεγελάει η φωτογραφεία...είπα κι εγώ τι το θες τόσο πάχος, ωραίο πάντως έδεσε. Μπράβο στον μάστορα.

Πάντως για τις τιμές που μας έδωσες τις θεωρώ υπερβολικές και για πάχος 1cm.

2.000cm x 60cm x 5cm αν θυμάμαι καλά τις διαστάσεις, έδωσα 96,00€, βέβαια σκέτο το φύλλο χωρίς κάποια δουλειά άλλη.

δεν ειναι πολλα αμα δεις τι δουλεια επεσε θα καταλαβεις.

Κάτι δε λες καλά :p

Αν τα λες καλά το έκλεισε το μαγαζί αυτός που στο πούλησε :p

Ενδεικτικά 200cmx300cmx5cm ~4 χιλιάρικα

δεν το εκλεισε το μετεφερε τωρα ειναι κορυδαλλο,οσο για την τιμη η καρμεν εχει δικιο το plexyglass ειναι πανακριβο

Έγινε επεξεργασία από haritos14
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω παραστατικό απ' την αγορά, όντως έκανα λάθος για την αξία του κατά 2,50€ , τώρα για τις διαστάσεις απ' ότι υπολόγισα και είδα σημειώσεις θα πρέπει να ήταν 180cm x 60cm, αφού δεν χωρούσε στο αυτοκίνητο.2whe53s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.