Jump to content



Ram with Samsung TCCD


Borg

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Χαιρομαι...Οσο για το υπολόιπο συστημα θα ειναι dfi nf4 καθως και ο 3500+...Ελπιζω να συνεργαστουν τελεια ολα μαζι...

Σε nforce 3 ξερω με 2,5-3-3-7 & 2,8v πανε 260 error free...

Τωρα ελπιζω σε κατι ακομη καλυτερο για την nf4! ;)

tristeno:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hellrider [Σήμερα, στις 15:25]

Aπο οτι ξερω μια χαρα ειναι οι μνημες αμα θες μπορεις να περιμενεις να δοκιμαστουν το σουκου και να σου πω!!!

Καλά βρε ακόμα δεν τα βάλατε πάνω στο σύστημα?

Και με φάγατε να τα φέρω πριν τις γιορτές. Τι κάθομαι και σας ακούω :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Μα γιαυτο παιρνουμε pqi....ειναι καλυτερες!!

Σχετικό αυτό , ανάλογα από πολλά πως πάει στον καθένα η κάθε μνήμη μαζί με τα υπόλοιπα και πόσο καλά ξέρει να κάνει oc

Link to comment
Share on other sites

Borg, νομιζω ειχε patriot o yog-sothoth. κανε ενα search στα ποστ του. Εχει και ο thorlite στην Α8V στα 260-κατι 1Τ 2.5-3-3 με 2.7Volt.

Τσεκαρω και τις τελευταιες πιθανοτητα μου για gskill. Αν δεν βρω LE θα παρω κι εγω patriot. PQI 3200 δεν παιρνω με τιποτα γιατι χτες ανακαλυψα οτι εβγαλε και turbo 4000 οπου αν καταλαβα καλα βαζει (και) TCCD που ακουνε στο ρευμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Borg, νομιζω ειχε patriot o yog-sothoth. κανε ενα search στα ποστ του. Εχει και ο thorlite στην Α8V στα 260-κατι 1Τ 2.5-3-3 με 2.7Volt.

Τσεκαρω και τις τελευταιες πιθανοτητα μου για gskill. Αν δεν βρω LE θα παρω κι εγω patriot. PQI 3200 δεν παιρνω με τιποτα γιατι χτες ανακαλυψα οτι εβγαλε και turbo 4000 οπου αν καταλαβα καλα βαζει (και) TCCD που ακουνε στο ρευμα.

Μονο αυτο μπορεσα να βρω.βγαινουν λιγο ακριβες ομως;

http://www.kmelektronik.de/?SiteType=Shop&type=shop&ArtNr=6974

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Βρε κόσμος με PQI. Ποιός να τις φέρνει άραγε? :cool:

Κάποιο είδος χελόνας... (τόσο που άργησαν):rofl:

Αρχική απάντηση από tristeno

Καλά βρε ακόμα δεν τα βάλατε πάνω στο σύστημα?

Και με φάγατε να τα φέρω πριν τις γιορτές. Τι κάθομαι και σας ακούω :confused:

Εγώ αγόρασα και M/B AΛΛΑ Cpu και ram ακόμα περημένω!

Δεν σε κατηγορώ! Αλλά...

:flower:

Όταν έρθουν θα ποστάρω αποτελέσματα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Τελικά παράγγειλα τις patriot , ελπίζω να μην το μετανιώσω , άμα προλάβω θα τις δοκιμάσω στην dfi αλλιώς στην νέα μου epox :D

Καλοδούλευτες...

Ελπίζω να προλάβεις να τις βάλεις και στο DFI να δούμε αποτελέσματα και από εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.