Jump to content



thelab Platoon battlefield 4


Papas

Recommended Posts

Ας αφησω την πλακα.

Εχουν κανει και συνεχιζουν να κανουν ενα σωρο μ@λ@κιες τα σαΐνια της DICE, σιγα μην τους τα σκαμε και για σερβερ.

Ελληνικος σερβερ υπαρχει που μαζευομαστε αρκετοι απο εδω μεσα, δεν αρκει αυτος;

Στηριξτε με την παρουσια σας αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Ας αφησω την πλακα.

Εχουν κανει και συνεχιζουν να κανουν ενα σωρο μ@λ@κιες τα σαΐνια της DICE, σιγα μην τους τα σκαμε και για σερβερ.

Ελληνικος σερβερ υπαρχει που μαζευομαστε αρκετοι απο εδω μεσα, δεν αρκει αυτος;

Στηριξτε με την παρουσια σας αυτον.

Μιλας για τον 64αρη με τα 1000 tickets?

Αν ναι, οχι δε μου κανει μιας και δε παιζω ποτε σε 64αρη ουτε σε τετοιο mode.

Επισης μιας και η DICE δεν επιτρεπει να στησεις σερβερ στην Ελλάδα, δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να αγοράσω σερβερ στη Γερμανια και να εχω 50+ ping... Αν ηταν να στησουμε σερβερ στην Ελλαδα και να εχουμ 10 ping, τοτε θα ειχα αγορασει ο ιδιος απο day1.

Link to comment
Share on other sites

Μιλας για τον 64αρη με τα 1000 tickets?

Αν ναι, οχι δε μου κανει μιας και δε παιζω ποτε σε 64αρη ουτε σε τετοιο mode.

Επισης μιας και η DICE δεν επιτρεπει να στησεις σερβερ στην Ελλάδα, δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να αγοράσω σερβερ στη Γερμανια και να εχω 50+ ping... Αν ηταν να στησουμε σερβερ στην Ελλαδα και να εχουμ 10 ping, τοτε θα ειχα αγορασει ο ιδιος απο day1.

για να το κανεις αυτο παιζει να θες ενα 10αρικο στην τσεπη αερα (απο τα δεκαρικα με τρια κουλουρια πισω)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν μαζευονταν οι grof,grfs,heat..proteas κλπ και εμεις οι ξεμπαρκοι και λεγαμε ''παιδες'' δινουμε ο καθενας απο 10 ευρω το μηνα για ολα (game hosting + αγορα σερβερ Που θα λεγοταν ''τα εφτα αδερφια'') θα παιζαμε και με 20 πινγκ. Αν ποτε σας περασει απο το μυαλο κατι τετοιο εγω ειμαι μεσα. για ενα χρονο εστω βρε αδερφε να δουμε πως ειναι.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν μαζευονταν οι grof,grfs,heat..proteas κλπ και εμεις οι ξεμπαρκοι και λεγαμε ''παιδες'' δινουμε ο καθενας απο 10 ευρω το μηνα για ολα (game hosting + αγορα σερβερ Που θα λεγοταν ''τα εφτα αδερφια'') θα παιζαμε και με 20 πινγκ. Αν ποτε σας περασει απο το μυαλο κατι τετοιο εγω ειμαι μεσα. για ενα χρονο εστω βρε αδερφε να δουμε πως ειναι.
τι λέτε ρε παιδιά γιατί εμείς που έχουμε δικό μας server που κολλάει το ping αφού γερμανικός είναι ? υπάρχει ελληνικός server και δεν το ξέρω ?

Ελληνικός, βάσει τοποθεσίας, όχι μόνο δεν υπάρχει, αλλά δεν πρόκειται και να υπάρξει στο άμεσο μέλλον.

Η Dice, από το 4, χορήγησε άδειες για game hosting σε ελάχιστες εταιρίες. Εγώ είχα επικοινωνήσει και μαζί τους για εταιρία game hosting στην Ελλάδα και ούτε που μου απάντησαν, παρόλο που υπήρχε ενδιαφέρον από επενδυτική εταιρία για χρηματοδότηση.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικός, βάσει τοποθεσίας, όχι μόνο δεν υπάρχει, αλλά δεν πρόκειται και να υπάρξει στο άμεσο μέλλον.

Η Dice, από το 4, χορήγησε άδειες για game hosting σε ελάχιστες εταιρίες. Εγώ είχα επικοινωνήσει και μαζί τους για εταιρία game hosting στην Ελλάδα και ούτε που μου απάντησαν, παρόλο που υπήρχε ενδιαφέρον από επενδυτική εταιρία για χρηματοδότηση.

και τι φοβουνται μην τους φαμε τα λεφτα?αφου εμεις πληρωνουμε δε ζηταμε δανεικα γδφκ νταης γκοου του χελ

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησε εταιρια στην κοινοτητα λεγοντας μας για servers στην Ελλαδα

πριν δω για τοποθεσιες κτλ ειδα οτι ηθελαν 8e το slot.... οκ παιδες καθηστε

κατω και βλεπετε τα λαμπακια του μηχανηματος αν αναβουν!

Link to comment
Share on other sites

Η ευρωπαικη κεντρικη εδρα(branch) της Dice Γερμανια ειναι?

Πχ της Βlizzard ειναι βορεια Γαλλια.

Eπισης γνωστο φυσικα αλλα αλλο game με 50+ ping που ουτε τοσο δε πιανουμε λεμε τωρα μια φορα ειχα 49ms σε ενα server και δε πιστευα τα ματια μου με FP otenet , και αλλο με μεχρι 20ms.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.