Jump to content



Πανε κ οι πορτογαλλοι.......What a f*ck..look the scores


Recommended Posts

Κορυφαια νουμερα μεν.......ανισος δε επειδη δεν μπορουν κ ολοι να παιρνουν οτι πιο καινουριο βγαινει...αλλα παιζει κ τεραστιο ρολο,ισως τον κυριοτερο κ η τσεπη του καθενος......ο αλλος εχει 2 cascade....πιο πολυ εχει η ψυξη του παρα τα υπολοιπα.....!

Υγ....εχω μια ιδεα...που μαλλον δεν θα εκπληρωθει ποτε.....τι θα λεγατε να μαζευομασταν οσοι πιστοι μπορουμε να βαλει ο καθενας το 'καλυτερο' κομματι του να κανουμε κανενα ρεκορ.....(που λεει ο λογος δηλδη).......

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε θοδωρα,λεγε τετοια να ανυψωνεται το ηθικο μου......!Εχω τον καημενο τον fx κ κλαιει με τον αερα του.....με την πρωτη ευκαιρια που θα βρω θα ερθω επανω να τον βαλουμε στον καταψικτη σου....!χε!χε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Αντε ρε θοδωρα,λεγε τετοια να ανυψωνεται το ηθικο μου......!Εχω τον καημενο τον fx κ κλαιει με τον αερα του.....με την πρωτη ευκαιρια που θα βρω θα ερθω επανω να τον βαλουμε στον καταψικτη σου....!χε!χε!

μην μου ερθεις ομως με το msi:p

@unstoppable και αρκετο mana θα ελεγα:p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα τις κρατησω τις μνημες Θοδωρη για να δω κ τι κανουν κ με το maximizer.....!Εχω δει κ κατι κουλα νουμερα με την abit....λες????Αντε να ερθει ιανουαριος κ dfi.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.