Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

Ο κινέζος είναι κούκλος και βάζει τα γυαλιά σε όποιον τον στραβοκοιτάει! :banging:

Μάγκες τι θα γίνει με την πρόσκληση;

Να την δώσω στον προβατούλη [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] ή στον [MENTION=3321]Blinky[/MENTION];;

Άλλος κανείς;

Πείτε βρε μην ντρέπεστεεεε... έλα κι είναι 24ωρηηηη

Link to comment
Share on other sites

Ο κινέζος είναι κούκλος και βάζει τα γυαλιά σε όποιον τον στραβοκοιτάει! :banging:

Μάγκες τι θα γίνει με την πρόσκληση;

Να την δώσω στον προβατούλη [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] ή στον [MENTION=3321]Blinky[/MENTION];;

Άλλος κανείς;

Πείτε βρε μην ντρέπεστεεεε... έλα κι είναι 24ωρηηηη

Εαν μπορω να κανω την αγορα αυριο πρωι (και δεν εχει ληξει δηλαδη) θα την ηθελα...

Γιατι σημερα δε προλαβαινω να κανω λογαριασμους σε mailbox.de κλπ, φανταζομαι μπορει να παρει ενα 2ωρακι αυτη η υποθεση. Οποτε αν ληγει σημερα το βραδυ πχ δωστην καλυτερα σε αλλον, αλλιως ριξε ενα PM!

Link to comment
Share on other sites

Το invite υπάρχει ακόμα..

Στο λογαριασμό μου στο store, δε μπορώ να τη δω, ώστε να δω και πότε λήγει. Περιμένω ένα οκ από τον φίλο [MENTION=3321]Blinky[/MENTION], αλλιώς θα την διαθέσω αμέσως στον επόμενο για να φεύγει..

Όπως είπα και στον ίδιο, η εγγραφή στο mailboxde.com είναι 5 λεπτά. Μην κολλάτε.

LJ09LZb.png

Link to comment
Share on other sites

Την έστειλα μόλις στον Blinky.

Ελπίζω να προλάβει το παιδί να κάνει την παραγγελία.

Όσο για το κινητό, με νορμάλ χρήση, δε μου έχει παρουσίασει ΤΙΠΟΤΑ. Φτου φτου μη το ματιάσω. Έχουν περάσει και βδομάΔΕΣ χωρίς restart. Άψογο, γρήγορο και με πολύ καλή μπαταρία. Βέβαια ξαναλέω με νορμάλ χρήση, γυρισμένο σε ΑRT και με χωρίς να το πολυπειράζω. Χωρίς φλασαρίσματα και χωρίς σκάλισμα. Πέρασα και την 38R και φυσάει.

Αυτές τις μέρες είχα κ αρκετό τρέξιμο και δεν το πολυσκάλισα και μου κράτησε 3,5 μέρες ΧΑΛΑΡΑ. Με νετ/wifi, με φωτεινότητα στο auto και 6 ώρες οθόνης.

Προφανώς και παίζει ρόλο το ότι το έχω και στο balanced στο οποίο ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ στην απλή χρήση που του κάνω. Το πιο τραβηγμένο ως τώρα, είναι το ότι μπαίνω πότε πότε με remote desktop σε άλλο pc. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , για την διαδικασια στο mailbox.de.

Πρωτα πληρωνεις στην oneplus one με πιστωτική το κινητο με την γερμανικη διευθυνση του mailbox.de και μετα ερχεται ειδοποιηση απο το mailbox.de ?

Δεν χρειάζεται να ειδοποιηθεί νωρίτερα η mailbox.de ?Πχ κινδυνος να χαθει το δεμα εντος της mailbox.de κτλ ?

Link to comment
Share on other sites

Το όλο κόλπο είναι στον κωδικό που έχεις βάλει δίπλα στο mailboxde που θα είναι στη διεύθυνση παραλήπτη. Δηλαδή, με το που πάει το πακετάκι σου στο mailboxde, θα δουν το 54678 και θα πουν, αααα αυτό είναι του vadergr, οπότε ΤΟΤΕ θα σου έρθει ένα mail που θα σου λέει, έχουμε το τάδε για σένα, πλήρωσέ το για να έρθει κι απλά επέλεξε κ τον τρόπο. Και έτσι συνεχίζετε η δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω το εχω πειραξει, nova launcher εχω και ουτε καν εικονιδια δεν εχω αλλαξει. Σημερα μου τραβηξε ενα restart και οταν ανοιξε εβγαζε error για ολες τις εφαρμογες.

Του εκανα ενα reboot και εστρωσε. Εμενα με "βαρια" χρηση μου βγαζει μια μερα ανετα.\

Ενα θεμα που εχω παρατηρησει ειναι οτι οταν κανω εγγραφη ηχου (πχ. whatsapp), θελει 1-2 δευτερολεπτα να ξεκινησει να γραφει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση.

Τα βαζω στο cart και μου βγαζει δυο πεδία.Το ενα shipping address ,στο οποιο γνωριζω οτι θα βαλω τα στοιχεια του mailbox.de , και το billing address στο οποιο εκτος απο το ονοματεπωνυμο μου, δεν γνωριζω τι διευθυνση πρεπει να δηλώσω για να μην γινει καμμια χαζομαρα.Να βαλω παλι του mailbox.de ,την πραγματικη μου η αυτη που εχω δηλώσει στο paypal ?

Eπισης στο shipping information βαζω το ονοματεπωνυμο μου ή το mailbox.de (αναφερομαι στο πεδιο first name, last name και προφανως οχι στο πεδιο του address )?

edit: Δεν μου δεχεται διαφορετικο shipping και billing address.

Προσπαθω να τα περασω πριν το checkout στα στοιχεια του λογαριασμού μου.

edit 2: ok, τα δεχτηκε μετα το checkout

Έγινε επεξεργασία από felix
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.