Jump to content



MSI 790FX-GD70 ***UPDATED***


Recommended Posts

MSI 790FX-GD70 σε άριστη κατάσταση, bulk + backplate στα 55€. Απλά σκέφτομαι να κρατήσω μια ECS που αν και δεν φτάνει την MSI στα χαρακτηριστικά, μου αρκεί μιας και είμαι του πολύ χαλαρού overclock και η MSI είναι overkill για μένα.

Αθήνα χέρι με χέρι.

Λοιπόν. Βρέθηκε και η απόδειξη από Πλαίσιο με εγγύηση μέχρι τις 8/10/2014. Δεν υπάρχει όμως το κουτί και τα παρελκόμενα. Όπως είπα και στην αρχή bulk + backplate.

Προαιρετικά και μόνο για τον αγοραστή της μητρικής μπορώ να προσθέσω με

+20€ 2Χ2GB DDR3 Kingston 1066MHz(σε μένα έστω πήγανε 1600MHz χωρίς ρεύματα και ιστορίες) με lifetime εγγύηση της Kingston

+10€ GT620 Gigabyte 1GB DDR3 low profile με 2,5 χρόνια ακόμα εγγύηση από Public(αν θυμάμαι καλά) σφραγισμένη, αχρησιμοποίητη

attachment.php?attachmentid=62004&stc=1&d=1399481404

post-188-1416078397,8592_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξεχωριστά όχι. Είναι όπως γράφω στο δεύτερο post extra value για τον αγοραστή της μητρικής. Και οι μνήμες και η κάρτα. Για αυτό και δεν τα αναφέρω αυτά στον τίτλο της αγγελίας.

Από εκεί και πέρα επίτηδες έβαλα αυτή τη φώτο της κάρτας διότι σε αντίθεση με την Gigabyte άλλοι δεν τα δίνουν αυτά τα brackets. Αυτή είναι full κομπλέ. Η Gigabyte τα δίνει. Και εντάξει μόνη της δεν την δίνω 10€. Με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου δωσεις τιμη, για καρτα και μνημες, αν τα σπασεις?

Ξανά.

ΔΕΝ σπάνε.

Όποιος τα θέλει τα αγοράζει σετ με την μητρική και μετά πουλάει την μητρική αν δεν του χρειάζεται αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Μειωση τιμης μπορει να γινει στην μητρικη? Εαν θα μπορουσες πραγματικα θα την αγοραζα.

Στα 30ε μητρικη ή στα 50ε μαζι με μνημες. Η προσφορα μου ειναι τελικη

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μειωση τιμης μπορει να γινει στην μητρικη? Εαν θα μπορουσες πραγματικα θα την αγοραζα.

Στα 30ε μητρικη ή στα 50ε μαζι με μνημες. Η προσφορα μου ειναι τελικη

Ευχαριστω

30€? Για αυτή την μητρική?

Έχω την παρακάτω MSI με το 770 (770-C45).

MSI Global 770-C45

five_pictures1_20100805153950.jpg

η οποία έχει εγγύηση από Πλαίσιο μέχρι αρχές του 15 νομίζω. Αλλά αυτή μάλλον θα την κάνω RMA διότι το κόκκινο τζαμπεράκι που έχει βάλει η MSI (στην φωτογραφία στο spolier ακριβώς από πάνω) δεν λειτουργεί σωστά και έχει μόνιμα το σύστημα overclocked κατά 10% ή 20%. Αν δεν σε ενοχλεί αυτό μπορώ να σου δώσω την C45 με 50€ πακέτο με τις μνήμες. Αλλά την GD70 όχι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.