Jump to content



Αγορά 9800 προ


JiMeS

Recommended Posts

Επειδή έχω βαρεθεί την μχ440 που έχω και θέλω να πάρω μια 9800 προ 128 μβ λέω να σκάσω κάπου στα 150 ε και να πάρω αυτή εδώ Αν έχετε κάτι καλύτερο είμαι όλος αυτιά.Α και κάτι ακομά θα έχω πρόβλημα αν δεν έχει η mobo μου agp 8x??

Link to comment
Share on other sites

λολ καλό από τη χαρά μου ούτε καν το πρόσεξα!!Πάντως είναι αρκετά φτηνή και μου γιάλυσε!Εσύ τι λες θα λέει η να το ψάξω λίγο ακόμα το πράμα και να βρώ καμιά άλλη?

Link to comment
Share on other sites

από όσο ξέρω η se δεν έχει καμία σχέση με την 9800προ, οπότε αν θέλεις 9800προ θα πρέπει να πληρώσεις αρκετά περισσότερα.

Γιατί δεν κοιτάς τίποτα σε 9600χτ? Από την mx θα δεις μεγάλη διαφορά. Βεβαια εξαρτάται και τι απαιτήσεις έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην έβρισκες 9800Pro καινούρια με 150. Ούτε μεταχειρισμένη δεν βρίσκεις με τόσα λεφτά.

Πάντως άμα είναι να δώσεις τόσα λεφτά για 9600XT, ίσως είναι καλή πρόταση και η 9800SE, μιας και έχουν νομίζω ίσες περίπου επιδόσεις και ίσως γίνει και 9800Pro (μικρές πιθανότητες)

Αν και ο σίγουρος δρόμος (9800Pro) είναι σίγουρα καλύτερη αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω και πολλές απαιτήσεις απλώς θέλω να βγάλω τη χρονιά με αυτή αφου μετά το pc θα μείνει στην αδερφή μου και εγώ θα πάω σε κάτι πιο ΄βαρβάτο΄:p Βασικά για gaming τη θέλω αλλά απλώς θέλω μια μέτρια κάρτα όχι τρελά πράματα.Θα ψάξω και για την 9600χτ και θα δώ.Και κλατι άλλο αν βάλω κάρτα agp 8x πάνω σε 4χ θα έχω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMeS

Και κλατι άλλο αν βάλω κάρτα agp 8x πάνω σε 4χ θα έχω πρόβλημα?

κανένα πρόβλημα. Για τις απαιτήσεις σου είναι πιστεύω η 9600χτ η πιο κατάλληλη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.