Jump to content



Gigabyte GTX 560ti, τα παιξε?


Recommended Posts

Εχω την giagabyte GTX 560 ti oc ,αγορασμενη 2ος 2011 και ξαφνικα εμφανιζε pixels στην οθονη , κολλουσε ,αλλοιωμενα χρωματα κτλ

Την εβαλα και σε αλλο pc τα ιδια

Της εβαλα αλλη παστα ,καθαρισα επαφες κτλ τπτ παλι τα ιδια.

Εγγυηση ειχε 3 χρονια αν δεν κανω λαθος αλλα εχουν περασει

Καμια ιδεα πριν την πεταξω? κριμα τοσο καλη καρτα και την ειχα αγορασει πανακριβα

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κάρτα που βγάζει artifacts και μάλιστα σε 2 διαφορετικά συστήματα το κόβω πολύ δύσκολο να είναι οκ. Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

ακυρο αυτο που πηγα να πω για safe mode το κανει και εκει

Τωρα προσωρινα εχω μια 9500gt που ειχα παλια ισα για να μπαινω internet και κανενα ελαφρυ παιχνιδακι

Το world of tanks k war thunder που επαιζα ειναι unplayble , μονο σε low γραφικα παιζουν με κολληματα και φαινονται σαν παιχνιδια προυγουμενης δεκαετιας

Θα παρω νεα καρτα , μαλλον GTX 750 ή radeon 260x θα παρω αφου θελω κατι γυρω στα 100-110 ευρω το πολυ

Την 560ti δεν την πεταω, θα δω αν μπορεσω να της βαλω αλλο firmware (custom) και να την ξανακαθαρισω ολη με πινελο κ καθαρη βενζινη

Έγινε επεξεργασία από michalos
Link to comment
Share on other sites

η καρτα ειναι πεθαμενη, εβαλα κ αλλο bios αλλα τα ιδια

κριμα και ηταν τουμπανο δειτε και την φωτο της , αλλα η ψυκτρα της δεν θα παει χαμενη ,θα μπει στην gtx660 που θα παρω

post-13266-1416078432,1779_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

στελτη μου μπας και μπορεσω να την επαναφερω.αθηνα ειμαι.:coax:

Δυστυχως εφαγε σουτ για ανακυκλωση το πρωι :o

Μονο την ψυκτρα κρατησα για την gtx 660 που περιμενω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.