Jump to content



πιο mousepad?


kpetros

Recommended Posts

απλη ιστορια

pvp -> σταματαει να δουλευει το ποντικι (ηταν στα τελευταια του) -> το παταω στον τοιχο -> σπαει -> παω κωτσοβολο -> βλεπω ενα cmstorm devastator -> μαρεσει -> το περνω -> το φερνω

ελα ομως που το γραφειο μου ειναι και ασπρο και γυαλιστερο , μετα βιας ποιανει το ποντικι , ευτυχος που εχω κατι βιβλια γκουμουτσες και τα εχω απο κατω .

Χρειαζομαι ενα αξιο mousepad , ομως δεν εχω ιδεα απο αυτα , ποτε μου δεν πηρα . κοιταγα λιγο skroutz αλλα δεν μου κανει καποιο αισθηση . Βρηκα κανα τετοιο

MOUSEPAD LOGILINK XXL ID0017 - Bazaar Electric

αλλα και παλι ...δεν ξερω

αμα θα μπορουσατε να μου προτεινετε κατι σε ΛΟΓΙΚΗ τιμη ( οχι τα 50αρικα του razer ) και με μεγαλο σχετικα μεγεθος (να μην μου ξεχυλιζει το ποντικι ) θα ημουν ευγνωμον :p

Link to comment
Share on other sites

SHARKOON 1337

35 X 25 X 0,5

MOUSEPAD LOGILINK XXL

30X40X2,5

ειναι λεπτο αυτο που λες.... σε βολευει στην χρηση ? κουναει το ποντικι ανετα η σου σπαει τα νευρα ? :p

Link to comment
Share on other sites

απλη ιστορια

pvp -> σταματαει να δουλευει το ποντικι (ηταν στα τελευταια του) -> το παταω στον τοιχο -> σπαει -> παω κωτσοβολο -> βλεπω ενα cmstorm devastator -> μαρεσει -> το περνω -> το φερνω

αυτο κι αν ειναι deja vu :p

προσωπικα εχω ενα fellowes απο κοτσοβολο νομιζω... δεν ειναι κακο...

Link to comment
Share on other sites

αυτο κι αν ειναι deja vu :p

προσωπικα εχω ενα fellowes απο κοτσοβολο νομιζω... δεν ειναι κακο...

κανοντας ενα γρηγορο check για το τι ειναι "fellowes " .... μην μου πεις οτι εριξες το ποντικι σου εκει μεσα ε :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω το steelseries qck mass.

32 (ή κάπου εκεί) x 28 (ή κάπου εκεί) cm. Βαρύ. Δε κουνιέται καθόλου. ΑΛΛΑ αν το mouse σου άμα έχει φαγωμένα ποδαράκια (άμα το δούλευες καιρό σε ξύλο κτλ) ξέχνα το. Άμα είναι όμως οκ τα ποδαράκια (ή βάλεις teflon σαν εμένα) είναι απίστευτο. Για €12-14 καλή αγορά.

Link to comment
Share on other sites

φρεσκο ποντικι λεω πως πηρα καλε , ποτε να προλαβει να φαγωθει επανω στο τετραδιο XD

τα ποδαρακαι του παντος ειναι φλουδα , αμα το mousepad βουλιαζει τοτε θα χω θεμα .

λιγο ακριβο ομως ρε συ ? ...

Link to comment
Share on other sites

κανοντας ενα γρηγορο check για το τι ειναι "fellowes " .... μην μου πεις οτι εριξες το ποντικι σου εκει μεσα ε :p

χαχαχα οχι δε μιλαω για καταστροφεα εγγραφων... η μαρκα του mousepad ειναι ...

εχει μια ομορφη εικονιτσα και ειναι αρκετα ματ ωστε να μην εχει θεματα...

Link to comment
Share on other sites

φρεσκο ποντικι λεω πως πηρα καλε , ποτε να προλαβει να φαγωθει επανω στο τετραδιο XD

τα ποδαρακαι του παντος ειναι φλουδα , αμα το mousepad βουλιαζει τοτε θα χω θεμα .

λιγο ακριβο ομως ρε συ ? ...

Τι να βουλιάζει ρε διάολε, βάρκα στο γυαλό είναι; :hehe::hehe::hehe:

Άμα είναι καινούριο ποντίκι τρέχα πάρε τώρα. Και άργησες. Δε θα το μετανοιώσεις λεεμεεεε. Πήρα το mass γιατί ήθελα πιο "βαρύ" και να μη ζαρώνει υπό καμία συνθήκη.

Κοίτα, συγκριτικά με άλλα ποιοτικά pads είναι φτηνό. Συγκριτικά με τις σαβούρες του πλαισίου και του σουπερμάρκετ...ναι νταξ.

Link to comment
Share on other sites

qck με qck mass , πια η διαφορα τους? εκτος απο 4ε διαφορα ?

γιατι το απλο σε μπλε μου μιλαει

αμα ειναι να κρατησει , χαλαλι :p

να βουλιαζει αμα ειναι πολυ χοντρο καλε

Link to comment
Share on other sites

qck με qck mass , πια η διαφορα τους? εκτος απο 4ε διαφορα ?

γιατι το απλο σε μπλε μου μιλαει

αμα ειναι να κρατησει , χαλαλι :p

να βουλιαζει αμα ειναι πολυ χοντρο καλε

Δες

. Έχει το mini (το οποίο είναι ακριβώς ίδιο με το qck σκέτο - ίδιο πάχος/surface, απλά πιο μικρες x/y διαστάσεις) και το mass.

Όχι δε βουλιάζει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτό Turbo-X Mousepad Gaming .. βασικά είχα ένα υπόλοιπο και δεν ήξερα τι να πάρω..

Παρόλο που είμαι πολύ κατά των turbo-x προίοντων, παραδόξως αυτό μου φαίνεται πολύ καλό για χρήματά του.

Link to comment
Share on other sites

θα ξαναδινω φραγκο στο turboX λολ . να παρω το mousepad 12e , την στιγμη που το αγοραζουν 2-3ε απο κανα ebay οι τυποι ? :p

ευτυχος βρηκα το qck mass στο public , το υλικο τους ειναι ιδιο με τα βατραχοπεδιλα ορε ?XD γιατι μυριζουν το ιδιο :p

πααααααααααααααρα πολυ ανετο

αυτη η κουρβα που κανει στην ακρη , θα στρωσει με τον χρονο η πρεπει να βαλω καποιο βαρυ αντικειμενο ?

DSC_0011.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν κερνας δεν εχω θεμα να αλλαξω :p

παντος οταν μπηκα και ζητησα mousepad για gaming . με ρωτησε ο τυπος

- Τι παιχνιδι παιζεις

ΚΑΙ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩ

-.-

επισης μου προτεινε ενα roccat παρομοιο με αυτο, αλλα νιαχ

CORSAIR VENGEANCE MM600 DUAL-SIDED GAMING MOUSE MAT

κατι σαν να λες μπουφαν 2 οψεων XD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.