Jump to content



πιο mousepad?


kpetros

Recommended Posts

θα ξαναδινω φραγκο στο turboX λολ . να παρω το mousepad 12e , την στιγμη που το αγοραζουν 2-3ε απο κανα ebay οι τυποι ? :p

ευτυχος βρηκα το qck mass στο public , το υλικο τους ειναι ιδιο με τα βατραχοπεδιλα ορε ?XD γιατι μυριζουν το ιδιο :p

πααααααααααααααρα πολυ ανετο

αυτη η κουρβα που κανει στην ακρη , θα στρωσει με τον χρονο η πρεπει να βαλω καποιο βαρυ αντικειμενο ?

Στρώνει κατευθείαν. Εγώ δεν έβαλα τίποτε και έστρωσε μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

ηδη αρχισε

παντος η μπουχα των βατραχοπεδιλων δεν φευγει

για καθαρισμα πως το κανω ? (ας τα μαθω ολα εδω , για να μην ανοιγω αλλο θεμα του χρονου :p )

Link to comment
Share on other sites

Αν δε το αφήσεις να πιάσει τη μπίχλα του αιώνα :p

Τότε μια φορά τη βδομάδα αν το περνάς με πανάκι μικροινών βρεγμένο με λίγο νεράκι θα το έχεις σα καινούριο μέχρι να λιώσει

Link to comment
Share on other sites

μπιχλα ...εμ.....ναι

το γραφειο ειναι αρκετα μεγαλο για να λειτουργει και ως τραπεζι :p

επισης καμοια σταχτη αμα πεσει ....

τι ειναι το πανακι μικροινων !!! .... :to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

btw πριν λίγο γύρισα απο jumbo

εχει απο 0,99 λεπτά ανα κομμάτι μέχρι και 4,5ευρά τη δεκάδα. Τα έχω χρησιμοποιήσει κιόλας απλά δε θυμόμουνα τιμές.

Οπότε πάτε jumbo παίδες :p

Link to comment
Share on other sites

btw πριν λίγο γύρισα απο jumbo

εχει απο 0,99 λεπτά ανα κομμάτι μέχρι και 4,5ευρά τη δεκάδα. Τα έχω χρησιμοποιήσει κιόλας απλά δε θυμόμουνα τιμές.

Οπότε πάτε jumbo παίδες :p

το jumbo εχει σωσει κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Είπα να πάρω και εγώ ενα mousepad καινούριο και πήρα κουβέρτα...http://steelseries.com/products/games/diablo-iii/steelseries-qck-tyrael-edition.Μόλις το είδα τρόμαξα με το μέγεθος...χαχα! Δεν το έβαλα ακόμα γιατί πρέπει να κάνω χώρο!

STEELSERIES SURFACE QCK+ DIABLO III TYRAEL EDITION - ACCESSORIES - το έχει προσφορά αλλά δεν είδα ότι είναι QCK+.Πως την πατάς με ένα +...Λογικά όπως με κόβω θα καλύψει το μισό γραφείο!θα ανεβάσω φωτό για να το δείτε.

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Ασχετο μιας και αγοράσες. Προσωπικά την έχω καταβρεί με αυτά τα δύο

CORSAIR VENGEANCE MM600 DUAL-SIDED GAMING MOUSE MAT - ACCESSORIES -

CORSAIR MM200 EXTENDED CLOTH GAMING MOUSE MAT - ACCESSORIES -

Κι εγώ πήρα από το e-shop ένα mousepad της Corsair, αλλά φυσικά φτηνότερο από αυτά της Αγάπης, σιγά τώρα μην έδινα 30 ευρώ για mousepad! :p

Είναι αυτό εδώ, αλλά σε μικρότερο μέγεθος στα 26x21x0,2 εκ. Γύρω στα 14-15 ευρώ το είχα πάρει νομίζω, και πάλι μου είχαν φανεί πολλά.

Corsair_mousepad_zps3d9e3708.jpg

Απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι στιγμής, αλλά αναφέρομαι μόνο σε χρήση γραφείου, δεν παίζω καθόλου παιχνίδια, εκτός από WGT... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.