Jump to content



i7-4770K - Asus Maximus VI Hero - Phanteks Enthoo Primo - Asus Radeon R9 290


music

Recommended Posts

Ωπα, δεν διάβασα καλά, νόμιζα ότι θες στοιχεία από τον άλλον που πουλήθηκε, φωτό θες, θα την έχεις το Σ/Κ που θα έχω χρόνο, θέλω όμως μόλις την πάρεις να επιβεβαιώσεις δημόσια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι OK. Μέχρι το Σ/Κ και στο εξωτερικό να τον είχες πουλήσει, προλαβαίνεις να τον φέρεις πίσω. Πόσο μάλλον μια φώτο...

Χαίρομαι πάντως που παρά που οι ES είναι λίγοι και συνήθως στα χέρια των δυνατών overclockers, εσύ έχεις καταφέρει και έχεις κάβα από δαύτους. Όσοι έπρεπε να καταλάβουν, κατάλαβαν τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι OK. Μέχρι το Σ/Κ και στο εξωτερικό να τον είχες πουλήσει, προλαβαίνεις να τον φέρεις πίσω. Πόσο μάλλον μια φώτο...

Χαίρομαι πάντως που παρά που οι ES είναι λίγοι και συνήθως στα χέρια των δυνατών overclockers, εσύ έχεις καταφέρει και έχεις κάβα από δαύτους. Όσοι έπρεπε να καταλάβουν, κατάλαβαν τι παίζει...

Κοίτα τώρα αντί για Serlock Holmes θα καταντήσεις επιθεωρητής Κλουζώ, η δυσκολία μου είναι ότι η σύζυγος εργάζεται απογεύματα και εγώ κρατάω τον πιτσιρίκο μετά τις 5 που γυρίζω από την δουλειά μου (αυτή γυρίζει μετά τις 9), οπότε όπως καταλαβαίνεις είναι λίγο δύσκολο να με αφήσει ήσυχο να λύσω τον πύργο για να σου βγάλω φωτογραφία μέσα στην εβδομάδα, μπορείς αν έχεις χρόνο και σήμερα να έρθεις μια βόλτα να κάνεις babysitting και να σου τον δείξω live, το μόνο που μπορώ αυτή την στιγμή είναι να δείξω αυτό...

3006v82.jpg

Μιλάμε μαζί με τον firekiller για να επιβεβαιώσει ότι είναι δικός του ο cpu και κερνάω espresso, τι λέτε κύριε επιθεωρητά ?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5110]qbiefox[/MENTION] & [MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Περιμένω κάτι τώρα που σας έδειξα και τον cpu ?

Θα έχω κάποια ενημέρωση σας δημόσια αν ήταν 'λάθος" τελικά ή το αφήνουμε να ξεχαστεί μένοντας στο ότι εκτέθηκα σε όλο το forum για μια υποψία ?

Ότι αποφασίσετε είναι σεβαστό πάντως, σας ευχαριστώ όπως και να έχει για τον χρόνο που διαθέσατε για την διελέυκανση του μυστηρίου.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την υπενθύμιση...

4j97o1.jpg

10wuwqu.jpg

σόρρυ επειδή χάθηκα, αυτός είναι ο δικός μου ή ο άλλος?

σύμφωνα με το Batch είναι από τους δικούς μου :)

edit: τώρα διάβασα πως τον είχες δώσει τον άλλον σόρρυ αν περιέπλεξα τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

νομίζω δίχως να θέλω να συμμετέχω πως έχει πουλήσει τον non-FireKiller cpu στο insomnia κι κράτησε τον δικό μου, από τον οποίο πόσταρε photo εδώ.

Ας με διορθώσει κάποιος αν κατάλαβα λάθος από τα προηγούμενα ποστ του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.