Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Χθες, στις 21:04]

ελεος , λυπησου μας

θυμησε μας τι συστημα ειναι και με τι ψυξη μαν

τελειος μπραβο

τι σύστημα να είναι ρε σκαθάρι???? 3000+ venice,dfi και παγάκια στο νερο.είπαμε,uganda πεοπλε :upside:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 21:45]

Μη βιαζεσαι τοσο πολυ :D

:D :D ...damn you are good...:flower:

....τα bh σου ξεσκιστηκαν λεμε..:blink: ...πολυ καλος μαν....δεν μπορω να δουλεψω ψηλα τις μνημες μου ρε γμτ....ενω πανε ανετα 265... ατιμε 11 multi και dividers.....:mad:

..παιζει κανα stable 7.xx bios να μην εχει το prob με τo vcore ...που εχει και τους αλλους dividers ???

Link to comment
Share on other sites

οταν γινεις admin τοτε να μου κανεις παρατηρηση

προς το παρον το εχουν αναλαβει αλλοι αυτο

επιπλεον επειδη το παρακολουθω καθημερινα το ποστ σε ενημερωνω οτι επεφημιες και σχολια γινονται πολλακις και απο ολους

τωρα αν εσυ εχεις προβλημα ειδικα με μενα δεν θα το λυσουμε εδω

και αυτο που κανεις εσυ και γω τωρα ειναι σπαμ , οχι το οτι ειπα 2 σχολια..

ληξης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

:D :D ...damn you are good...:flower:

....τα bh σου ξεσκιστηκαν λεμε..:blink: ...πολυ καλος μαν....δεν μπορω να δουλεψω ψηλα τις μνημες μου ρε γμτ....ενω πανε ανετα 265... ατιμε 11 multi και dividers.....:mad:

..παιζει κανα stable 7.xx bios να μην εχει το prob με τo vcore ...που εχει και τους αλλους dividers ???

κατι ΒΗ που καθονται τα θες??????

4*256 παιζει bank interleave???

Να παρεις και το μομπο γιατι εχω προβλημα με τον πατερα??

Link to comment
Share on other sites

Ρε κατσαρίδα αν δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά από αυτό που κάνεις με το "επευφημίες και σχόλια" εντάξει... απλά κέρδισες την θέση σου στην «ignore list» μου επάξια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 20:05]

You got to try more:D

...αυτα ειναι ...γουσταρωω...:D ....τελος τα backup....αλλα καπου εδω εχει τερματισει και το

vapo μου.... (οχι πως δεν θα το παλεψω..:p) ...πολυ δυνατος μαν....μπραβο...:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy [Σήμερα, στις 21:37]

...αυτα ειναι ...γουσταρωω...:D ....τελος τα backup....αλλα καπου εδω εχει τερματισει και το

vapo μου.... (οχι πως δεν θα το παλεψω..:p) ...πολυ δυνατος μαν....μπραβο...:flower:

Thanks Mortis.Αν δεν ειχα τα BH μου θα με ειχες περασει πολυ χαλαρα.Πολυ καλα σκορ:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.