Jump to content



Πολλά και διάφορα


Aias

Recommended Posts

Πωλούνται τα εξής:

1. Κινητό LG OPTIMUS G .Το κινητό ειναι ολοκαίνουργιο και έχει γίνει rooted από F180 σε Ε975.Παίζει κανονικά σε 4Gκαι άψογο σε όλες τις λειτουργίες του, αλλά δεν παίζει το ράδιο. Είναι στο κουτάκι του με όλα τα αξεσουάρ και με τις αρχικές ζελατίνες. Δεκτός κάθε έλεγχος. Έχει αγοραστεί από το εξωτερικό οπότε σε περίπτωση προβλήματος πρέπει να μιλήσω εγώ μαζί τους . Τιμή 170 ευρώ

2. Κουτί Coolermaster CM 690 II ADVANCED μαύρο με παράθυρο. Είναι σε καλή κατάσταση και δίνεται με βίδες και 2 ανεμιστήρες (ο μεγάλος μπροστά και ένας 12άρης πίσω). Τιμή 50 ευρώ

3. Laptop Acer Aspire 1357LM - 15"οθόνη , CPU Athlon XP-M 3000+, 512mb ram, 40Gb HD, GPU ati 9200 Mobile Radeon. Σε καλή εμφανισιακά κατάσταση .Ανάβει και μπαίνει στα windows αλλά κάποια πλήκτρα πάταγαν και κάποια όχι. Δίνεται χωρίς τροφοδοτικό ενώ φαίνεται ότι έχει πρόβλημα ο δίσκος και μια μνήμη. Πολλές δοκιμές δεν έγιναν λόγο φόρτου εργασίας και για αυτό δίνεται ως έχει για ανταλλακτικά ή κάποιον που θέλει και μπορεί να ασχοληθεί παραπάνω. Τιμή 30 ευρώ

4. Usb Wifi stick Level One WUA-0614 150Mbps μαζί με extra κεραία Level one -5dB ,ολοκαίνουργιο με απόδειξη-εγγύηση από Eshop. Αγοράστηκε για φίλο με παλιό laptop αλλά τελικά χάλασε το laptop και μας έμεινε το stick.Ανοίχτηκε μόνο για έλεγχο. Τιμή 10 ευρώ

5. Δίσκοι SSD Intel 320 sata2 40Gb σφραγισμένοι 3 κομμάτια .Εγγύηση από Amazon 1 χρόνο οπότε μιλάτε μαζί μου. Τιμή 35 ευρώ ο ένας - 60 ευρώ οι δύο. Εμεινε 1 ακομα στα 35 ευρω

6. Συμβατός δορυφορικός δέκτης Digibox DM 500S με lan port , παίζει μόνο SD ,σε καλή κατάσταση, χωρίς εγγύηση , Τιμή 25 ευρώ

7. Ακουστικά Sennheiser CM 300 ii λευκά σε αριστή κατάσταση, αγορασμένα απο το carrefour τιμή 20 ευρώ

Όλα τα πράγματα είναι στην Νίκαια και μπορεί να γίνει από κοντά ο όποιος έλεγχος στο σπίτι μου. Αποστολή γίνεται για όλα εκτος κουτί-laptop με έξοδα αγοραστή και εφόσον προηγηθεί κατάθεση. Συνάντηση περιοχές Νίκαια-Πειραιά και γύρο περιοχές.Τα πράγματα έχουν μπει και αλλού.

Οποιος παρει πανω απο 1 αντικειμενα οι τιμες πανε προς τα κατω αναλογα το deal :big_boss:

Link to comment
Share on other sites

Ο SSD Intel 320 sata2 40Gb, ειναι RMA?

Η ειναι απο επιστροφη επισκευασμενος?

Σε ρωτω γιατι γραφεις εγγυηση 1 ετος.

Ενδιαφερομαι για εναν, αν μπορεις να τον αφησεις 30Ε

Βαγγελης ...........

Οι δισκοι ειναι καινουργιοι και δεν ειναι refurbished ή RMA και ειναι σφραγγισμενοι στο αντιστατικο τους σακκουλακια.Το site της amazon λεει 1 χρονο εγγυηση οποτε λεω οτι λεει εκει.Δεν ξερω αν ισχυει κατι αλλο οσο αφορα την εγγυηση.

Για την τιμη προς το παρον οπως εχει στα 35 ευρω.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

το 4 και 2 δισκοι απο το 5 ειναι να δωθουν στον [MENTION=17311]SALAMINOMACHOS[/MENTION]

*Edit* 2 δισκοι SSD Intel 320 sata2 40Gb και το Level One WUA-0614 150Mbps δωθηκαν στον Βαγγελη,τον ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

παμε ενα Βump...

1. Κινητό LG OPTIMUS G .Το κινητό ειναι ολοκαίνουργιο και έχει γίνει rooted από F180 σε Ε975.Παίζει κανονικά σε 4Gκαι άψογο σε όλες τις λειτουργίες του, αλλά δεν παίζει το ράδιο. Είναι στο κουτάκι του με όλα τα αξεσουάρ και με τις αρχικές ζελατίνες. Δεκτός κάθε έλεγχος. Έχει αγοραστεί από το εξωτερικό οπότε σε περίπτωση προβλήματος πρέπει να μιλήσω εγώ μαζί τους . Τιμή 170 ευρώ

2. Κουτί Coolermaster CM 690 II ADVANCED μαύρο με παράθυρο. Είναι σε καλή κατάσταση και δίνεται με βίδες και 2 ανεμιστήρες (ο μεγάλος μπροστά και ένας 12άρης πίσω). Τιμή 50 ευρώ

3. Laptop Acer Aspire 1357LM - 15"οθόνη , CPU Athlon XP-M 3000+, 512mb ram, 40Gb HD, GPU ati 9200 Mobile Radeon. Σε καλή εμφανισιακά κατάσταση .Ανάβει και μπαίνει στα windows αλλά κάποια πλήκτρα πάταγαν και κάποια όχι. Δίνεται χωρίς τροφοδοτικό ενώ φαίνεται ότι έχει πρόβλημα ο δίσκος και μια μνήμη. Πολλές δοκιμές δεν έγιναν λόγο φόρτου εργασίας και για αυτό δίνεται ως έχει για ανταλλακτικά ή κάποιον που θέλει και μπορεί να ασχοληθεί παραπάνω. Τιμή 30 ευρώ

4. Δίσκος SSD Intel 320 sata2 40Gb σφραγισμένος .Εγγύηση από Amazon 1 χρόνο οπότε μιλάτε μαζί μου. Τιμή 35 ευρώ

6. Συμβατός δορυφορικός δέκτης Digibox DM 500S με lan port , παίζει μόνο SD ,σε καλή κατάσταση, χωρίς εγγύηση , Τιμή 25 ευρώ

7. Ακουστικά Sennheiser CM 300 ii λευκά σε αριστή κατάσταση, αγορασμένα απο το carrefour τιμή 20 ευρώ

Όλα τα πράγματα είναι στην Νίκαια και μπορεί να γίνει από κοντά ο όποιος έλεγχος στο σπίτι μου. Αποστολή γίνεται για όλα εκτος κουτί-laptop με έξοδα αγοραστή και εφόσον προηγηθεί κατάθεση. Συνάντηση περιοχές Νίκαια-Πειραιά και γύρο περιοχές.Τα πράγματα έχουν μπει και αλλού.

Οποιος παρει πανω απο 1 αντικειμενα οι τιμες πανε προς τα κατω αναλογα το deal.Γινονται ανταλλαγες.

Link to comment
Share on other sites

Μια αλλαγη στις τιμες

*edit

1. Κινητό LG OPTIMUS G .Το κινητό ειναι ολοκαίνουργιο και έχει γίνει rooted από F180 σε Ε975.Παίζει κανονικά σε 4Gκαι άψογο σε όλες τις λειτουργίες του, αλλά δεν παίζει το ράδιο. Είναι στο κουτάκι του με όλα τα αξεσουάρ και με τις αρχικές ζελατίνες. Δεκτός κάθε έλεγχος. Έχει αγοραστεί από το εξωτερικό οπότε σε περίπτωση προβλήματος πρέπει να μιλήσω εγώ μαζί τους . Τιμή 170 ευρώ Τιμη 160 ευρω

*sold*

Τα υπολοιπα ως εχουν.Οποιος παρει μαζι και αλλα πραγματα να αδειασει ο χωρος γινονται καλυτερες τιμες.Ανταλλαγες δεκτες!

Link to comment
Share on other sites

Κουτί Coolermaster CM 690 II ADVANCED μαύρο με παράθυρο. Είναι σε καλή κατάσταση και δίνεται με βίδες και 2 ανεμιστήρες (ο μεγάλος μπροστά και ένας 12άρης πίσω). Τιμή 50 ευρώ

Laptop Acer Aspire 1357LM - 15"οθόνη , CPU Athlon XP-M 3000+, 512mb ram, 40Gb HD, GPU ati 9200 Mobile Radeon. Σε καλή εμφανισιακά κατάσταση .Ανάβει και μπαίνει στα windows αλλά κάποια πλήκτρα πάταγαν και κάποια όχι. Δίνεται χωρίς τροφοδοτικό ενώ φαίνεται ότι έχει πρόβλημα ο δίσκος και μια μνήμη. Πολλές δοκιμές δεν έγιναν λόγο φόρτου εργασίας και για αυτό δίνεται ως έχει για ανταλλακτικά ή κάποιον που θέλει και μπορεί να ασχοληθεί παραπάνω. Τιμή 30 ευρώ

Δίσκος SSD Intel 320 sata2 40Gb σφραγισμένος .Εγγύηση από Amazon 1 χρόνο οπότε μιλάτε μαζί μου. Τιμή 35 ευρώ

Συμβατός δορυφορικός δέκτης Digibox DM 500S με lan port , παίζει μόνο SD ,σε καλή κατάσταση, χωρίς εγγύηση , Τιμή 25 ευρώ

Ακουστικά Sennheiser CM 300 ii λευκά σε αριστή κατάσταση, αγορασμένα απο το carrefour τιμή 20 ευρώ

Όλα τα πράγματα είναι στην Νίκαια και μπορεί να γίνει από κοντά ο όποιος έλεγχος στο σπίτι μου. Αποστολή γίνεται για όλα εκτος κουτί-laptop με έξοδα αγοραστή και εφόσον προηγηθεί κατάθεση. Συνάντηση περιοχές Νίκαια-Πειραιά και γύρο περιοχές.Τα πράγματα έχουν μπει και αλλού.

Οποιος παρει πανω απο 1 αντικειμενα οι τιμες πανε προς τα κατω αναλογα το deal.Γινονται ανταλλαγες.

Στα 2 αντικειμενα 10 ευρω κατω

Στα 3 αντικειμενα 15 ευρω κατω

Στα 4 αντικειμενα 20 ευρω κατω

Στα 5 αντικειμενα 25 ευρω κατω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κουτί Coolermaster CM 690 II ADVANCED μαύρο με παράθυρο. Είναι σε καλή κατάσταση και δίνεται με βίδες και 2 ανεμιστήρες (ο μεγάλος μπροστά και ένας 12άρης πίσω). Τιμή 50 ευρώ

Laptop Acer Aspire 1357LM - 15"οθόνη , CPU Athlon XP-M 3000+, 512mb ram, 40Gb HD, GPU ati 9200 Mobile Radeon. Σε καλή εμφανισιακά κατάσταση .Ανάβει και μπαίνει στα windows αλλά κάποια πλήκτρα πάταγαν και κάποια όχι. Δίνεται χωρίς τροφοδοτικό ενώ φαίνεται ότι έχει πρόβλημα ο δίσκος και μια μνήμη. Πολλές δοκιμές δεν έγιναν λόγο φόρτου εργασίας και για αυτό δίνεται ως έχει για ανταλλακτικά ή κάποιον που θέλει και μπορεί να ασχοληθεί παραπάνω. Τιμή 30 ευρώ 25 ευρω

Δίσκος SSD Intel 320 sata2 40Gb σφραγισμένος .Εγγύηση από Amazon 1 χρόνο οπότε μιλάτε μαζί μου. Τιμή 35 ευρώ

Συμβατός δορυφορικός δέκτης Digibox DM 500S με lan port , παίζει μόνο SD ,σε καλή κατάσταση, χωρίς εγγύηση , Τιμή 25 ευρώ 20 ευρω

Ακουστικά Sennheiser CM 300 ii λευκά σε αριστή κατάσταση, αγορασμένα απο το carrefour τιμή 20 ευρώ

Όλα τα πράγματα είναι στην Νίκαια και μπορεί να γίνει από κοντά ο όποιος έλεγχος στο σπίτι μου. Αποστολή γίνεται για όλα εκτος κουτί-laptop με έξοδα αγοραστή και εφόσον προηγηθεί κατάθεση. Συνάντηση περιοχές Νίκαια-Πειραιά και γύρο περιοχές.Τα πράγματα έχουν μπει και αλλού.

Οποιος παρει πανω απο 1 αντικειμενα οι τιμες πανε προς τα κατω αναλογα το deal.Γινονται ανταλλαγες.

Στα 2 αντικειμενα 10 ευρω κατω

Στα 3 αντικειμενα 15 ευρω κατω

Στα 4 αντικειμενα 20 ευρω κατω

Στα 5 αντικειμενα 25 ευρω κατω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.