Jump to content



του δίσκου το κάγκελο+(xfx 8500gt+superlux 668B)


thor

Recommended Posts

@kxanthop ωραια οποτε θα το κανουμε ετσι @EdGein λυπαμαι, αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινω ανοιχτες τις τραπεζες @Dark Oblivion προς το παρων τον εχω κρατησει γιατι εχει κατι αρχεια που χρειαζομαι, αν τον δωσω σε ενδιαφερει? (το ρωταω για λογους προτεραιοτητας)

Δεν το βιαζομαι , take your time. Οταν αποφασησεις να τον αποχωρηστεις ριξε μια ενημερωση. Εγγυηση μηπως εχει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ενδιαφερομαι για τους δυο δισκους του 1ΤΒ και αν ειναι ακομα διαθεσιμοι (και εσυ διατεθειμενος) θα ηθελα μια καλυτερη τιμουλα και για τους δυο μαζι. Ειμαι απο Αθηνα.

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ενδιαφερομαι για τους δυο δισκους του 1ΤΒ και αν ειναι ακομα διαθεσιμοι (και εσυ διατεθειμενος) θα ηθελα μια καλυτερη τιμουλα και για τους δυο μαζι. Ειμαι απο Αθηνα.

Ευχαριστω πολυ!

αν τους θες και τους 2 να σου κοψω 5 ευρω. (ξερω ειναι λιγο, αλλα η τιμη ειναι ηδη πολυ καλη) πμ για τα περαιτερω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.