Jump to content



[SSD] Samsung 840 series 250GB x 2


Sektor

Recommended Posts

Samsung 840 series 250GB

Πωλούνται οι γνωστοί SSD της Samsung 840 series με χωρητικότητα 250GB. Τους έχω έναν χρόνο και είναι σε άριστη κατάσταση. Υπάρχουν τα κουτιά τους με ότι περιλαμβάνουν αυτά καθώς και οι αποδείξεις αγοράς.

8ff11d.jpg

Single

616a3e.jpg

Raid-0

803a16.jpg

Τιμή: 90€ έκαστος

Τρόποι συναλλαγής:

  • Συνάντηση στο σταθμό του Μετρό Νομισματοκοπείο.
  • Αποστολή Πανελλαδικά με συστημένο δέμα και Tracking Number, αφού προηγηθεί τραπεζική κατάθεση σε τράπεζα Πειραιώς με έξοδα αποστολής παραλήπτη +7€.

Ευχαριστώ. :alien:

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει περιπτωση 1 στο 1.000.000 να μου κανεις κρατηση τον 1 και να στον αγορασω αυγουστο γιατι αυτες τις ημερες μαζευω λεφτα για διακοπες?

ή αν γινεται μερικες ημερες περιθωριο για να κανω τα κουμαντα μου!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να σου δώσω ένα τραπεζικό λογαριασμό να βάλεις ας πούμε 10€ για προκαταβολή και να στο κρατήσω μέχρι τον Αύγουστο.

και αυτο μπορει να γινει.απλα εγω απο 5 μεχρι 9 αυγουστου θα λειπω διακοπες.Οποτε αν στον αγορασο θα το κανω μετα τις 9 του μηνα.Σε βολευει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Αργεί λίγο. Να λέγαμε μέχρι αργές Αυγούστου 4-5, ok. Από εκεί και πέρα νομίζω πως πάει μακριά.

Λοιπον δηλωνω ενδιαφερον για τον 1 απο τους δυο.

Ερχομαι σε πμ για να πουμε λεπτομεριες κτλ και να τα βρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε το παιδιά...

Ας κλειδώσει η αγγελία.

Έχω κάνει αναφορά και έχω στείλει μήνυμα σε Moderator για αυτή την κατάσταση με τη δήλωση ενδιαφέροντος. Απάντηση δεν πήρα ποτέ.

Οι δίσκοι αύριο θα φύγουν μιας και τους έβαλα στο insomnia.gr και σε μισή ώρα είχα 7 pm.

Από τη στιγμή που υπάρχει ασάφια στους κανόνες λειτουργίας των αγγελιών δεν θα βάλω ξανά αγγελία στο thelab.gr.

Γεια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.