Jump to content



Ασυρματος εκτυπωτης


Recommended Posts

Καλησπερα. Ενδιαφερομαι να αγορασω εναν εκτυπωτη μελανης εως 200 ευρω που να συνδεεται με το pc ασυρματα. Ενας που βρηκα ειναι ο epson R300. Εχει κανεις καμμια καλυτερη προταση?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένας της ΗΡ, ο 5850

Να και link

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=44&Nav_Section_Id=4&Catalog_Id=1&Product_Id=176181&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Αν και δεν συμπαθώ ιδιαιτέρως το μαγαζί, το έχει σε προσφορά.

Πρόσεξε ότι έχει και ασύρματη και ενσύρματη συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbdanis

Παίρνεις έναν κανονικό εκτυπωτή σε USB και στην θύρα του εκτυπωτή και την USB του υπολογιστή τοποθετείς κάτι συσκευές με μέγεθος ίσο ή και μικρότερο με ένα flash drive

εννοεις να παιρνει bluetooth???δεν πρεπει να ειναι συμβατοι ολοι αν εννοεις αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

εννοεις να παιρνει bluetooth???δεν πρεπει να ειναι συμβατοι ολοι αν εννοεις αυτο...

αυτό λέω

Το διάβασα πρόσφατα και έχω την εντύπωση ότι είναι συμβατό με όλα

Link to comment
Share on other sites

ενα bluetooth device πηρα που λεει πως ειναι συμβατο με ολα τα κινητα-εκτυπωτες. Τωρα θα παρω εκτυπωτη γιατι δεν εχω καταληξει ακομα σε καποιον. Παντως θελω ασυρματο γιατι συμφερει περισσοτερο για το μελλον κ με τα 100 μετρα εμβελεια μου λυνει τα χερια απο καλωδια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

ενα bluetooth device πηρα που λεει πως ειναι συμβατο με ολα τα κινητα-εκτυπωτες. Τωρα θα παρω εκτυπωτη γιατι δεν εχω καταληξει ακομα σε καποιον. Παντως θελω ασυρματο γιατι συμφερει περισσοτερο για το μελλον κ με τα 100 μετρα εμβελεια μου λυνει τα χερια απο καλωδια

Διάζεσαι πολύ δεν έχει πολύ καιρό η διάθεση τους στην αγορά

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.