Jump to content



Ψάχνω ένα Special Case...


DMylonas

Recommended Posts

Έχω έναν γιατρό εδώ στην περιοχή μου και μου ζητάει να βρω ένα πολύ Special Case που το είδε η κόρη του και ξετρελάθηκε...

Θέλει να του βρω το κουτί που είχε η Παπαχαραλάμπους στην σειρά του Mega "Κανείς δεν λέει σ' αγαπώ"...

Δεν κατάφερα να κάνω print screen την εικόνα, αλλά όταν το είδα και εγώ ήταν όντως καταπληκτικό...

Έχει πλαϊνό παράθυρο, και πρέπει το plexy του να είναι διπλό και έχει μέσα νερο και ψεύτικα ψαράκια να κινούντε... Οπότε όταν το βλέπει κάποιος νομίζει ότι έχει νερό όλο το κουτί μέσα...

Ξέρετε κάτι για το που θα το βρώ? Και από άλλη ευρωπαική χώρα να είναι να το φέρω, ο γιατρός πληρώνει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zavaras

Είναι αληθινά τα ψαράκια? :p

Ναι τα ταιζεις κιολας....

απλα αν ξεχασεις να τα ταισεις...βαζεις μια αντλια να κυκλοφορει το νερο, και με την ροη θα συνεχισουν να κουνιουνται...ΚΑΙ θα κανεις και οικονομια στην τροφη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ναι τα ταιζεις κιολας....

απλα αν ξεχασεις να τα ταισεις...βαζεις μια αντλια να κυκλοφορει το νερο, και με την ροη θα συνεχισουν να κουνιουνται...ΚΑΙ θα κανεις και οικονομια στην τροφη

:p :P :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Φαντάζομαι ότι λες το Lian Li PC60 με το πλαϊνό παράθυρο με τα ψαράκια. Κοίταξε στο hacshop :)

:OT:Μαλλον καποιος απο εδω βλεπει το "Κανείς δεν λέει σ' αγαπώ" :p...τι λεει???Ωραια σειρα????:OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

:OT:Μαλλον καποιος απο εδω βλεπει το "Κανείς δεν λέει σ' αγαπώ" :p...τι λεει???Ωραια σειρα????:OT:

’κυρος..δε βλέπω τηλεόραση. Αλλά ξέρεις πολλά κουτιά με ψαράκια εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το βρήκα το κουτί στο hacshop, αλλά είναι σκέτο.... Το πλαϊνό είναι extra?!

Ο άνθρωπος πιο πολύ τα ψαράκια ήθελε, παρά να αλλάξει κουτί...

http://www.lian-li.com/product.php?action=viewPD&prdid=1107

Από που το προμηθεύομαι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Παιδιά το βρήκα το κουτί στο hacshop, αλλά είναι σκέτο.... Το πλαϊνό είναι extra?!

Ο άνθρωπος πιο πολύ τα ψαράκια ήθελε, παρά να αλλάξει κουτί...

Ναι.. είναι κομματάκι έξτρα... όχι πολύ έξτρα, μόνο λίγο :p

Δεν του προτείνεις να πάρει ένα ενυδρείο καλύτερα?:p :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.