Jump to content



Πωλειται GTX770 WindForce κανουργια.


NikMark

Recommended Posts

Την αγορασα πριν λιγο και ακομη δεν αποφασισα να την ανοιξω. Το κουτι εννοειτε σφραγιστο με αποδειξεις και τα παντα. Πληροις εγγυηση περιλαμβανεται.

Καθοτι καινουργια, τη δινω 200 ευρω ( -120 ευρω δλδ ).

Θεσσαλονικη χερι με χέρι ή γενικη ταχυδρομικη με αντικαταβολη. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε συμφωνησει με τον πωλητη να αγορασω την καρτα με μια μικρη μειωση.Ο πωλητης χαθηκε,στα τηλεφωνα δεν απανταει.Πριν 2-3 ημερες αφου δεν σηκωνε το τηλεφωνο,τον πηρα απο αλλον αριθμο και το σηκωσε.Μου ειπε πως τα λεφτα που του προσφερα ηταν λιγα(αλλα ειχε δεχθει κανονικα και ειχα δωσει στοιχεια επικοινωνιας/αποστολης)και πως εχει και αλλους ενδιαφερομενους. (25 στον αριθμο κιολας).Ειπε την ιδια μερα ( 17 του μηνος or something) οτι θα επικοινωνουσε μαζι μου σε 20 λεπτα για να μου πει αν θα ολοκληρωθει το deal η οχι.Απο τοτε περιμενω,και σε επανελλημενες κλησεις που εκανα δεν το σηκωνει.Το αστειο της υποθεσης ειναι πως μου ειπε οτι ειναι τιμιος στο λογο του και δεν κανει μαλαγανιες οπως ειπε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7238]NikMark[/MENTION] περιμένω εξηγήσεις εντός της μέρας απο εσένα για να ακούσω και τις δύο απόψεις.

Αν δεν πάρω εξηγήσεις θα απαγορευτεί η πρόσβασή σου στις αγγελίες.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αδελφέ, δεν έχω να δηλώσω και πολλά... Έδωσα τη κάρτα πάμφθηνα όπως και κάθε τι άλλο εδω μέσα και κάθε φορά βρίσκουν ευκαιριά ακόμη και στο 0 να το κατεβάσουν. Τη κατεβασε που τη κατεβασε τόσο, ακόμη και τα έξοδα αποστολής μου ζητούσε. Του προσθέρθηκα ακόμη και Αθήνα να πάω για 15αυγουστο ( στον ανηψιό μου ). Ξέρετε πως γίνονται αυτά όταν ο άλλος έχει ανάγκη. Εγω ειδικά δε μπορώ να κρυφτώ. Ευτυχώς στα καλά καθούμενα και ενω οπως ομολογει του ειχα δωσει τα στοιχεία για να την έστελνα απο βδομάδα, ένα παλικάρι δίπλα στο σπίτι μου ήρθε την ίδια μέρα με ακριβώς τα λεφτά που ζήτησα στην αρχή. Δε μου ζήτησε ούτε 5 ευρώ έκπτωση. Και γιατί άλλωστε ρε παίδες; Μιλαμε για καινούργια κλειστη GTX770. Εν πάση περιπτώσει, ζητώ ειλικρινές συγνώμη απ΄το θιγμένο.

Δε το λέω για συγχώρεση, αλλά εκείνο το πρωί που έδωσα τη κάρτα μόλις είχα γυρίσει απ΄τα επέιγοντα. Έκαψα και τα δυο μου χέρια τόσο άσχημα που κυριολεκτικά σα να έσκασε βόμβα στη κουζίνσ μου ( ανοιξα τη βρυση σε καυτο λάδι - δε το προτείνω ανεπιφύλακτα ). 3 δευ. νεκρός ήμουν στη κυριολεξια, να πάρει η ευχή εμένα και τις μηδαμινές μου γνώσεις μαγειρέματος.

Υ.Γ. Γι΄αυτό συνήθως ζητώ χέρι με χέρι Θεσ/νίκη. Δεν υπάρχουν μπερδέματα. Το παιδί που διαμαρτύρεται απλώς έτυχε να είναι ο πρώτος που τη ζήτησε και μ΄αρέσει να κρατώ τις υποστάσεις. Ειδάλλως, έτσι για του λόγου το αληθες, είχα πάνω από 10 προτάσεις τις πρώτες 24 ώρες και δίχως εκπτώσεις. Αλλά εγώ και πάλι προσπάθησα να τη δώσω στον Αθηναίο φίλο μου.

Link to comment
Share on other sites

Την αγορασα πριν λιγο και ακομη δεν αποφασισα να την ανοιξω. Το κουτι εννοειτε σφραγιστο με αποδειξεις και τα παντα. Πληροις εγγυηση περιλαμβανεται.

Καθοτι καινουργια, τη δινω 200 ευρω ( -120 ευρω δλδ ).

Θεσσαλονικη χερι με χέρι ή γενικη ταχυδρομικη με αντικαταβολη. Ευχαριστω!

λιγο φθηνη την έδωσες, κανα 30-40αρι παραπανω θα ηταν ιδανικοτερο, ποσο μαλλον οταν ειναι κατευθειαν απο κουτι, ή μάλλον δεν την έχεις ανοιξει καν.

Link to comment
Share on other sites

Το πράγμα πήγε πολύ στραβά γενικώς. Από τη μια συνεννοήσεις για την τιμή του προϊόντος όχι στο παρόν θέμα, αλλά σε πμ και μετά ότι ειπώθηκε εδώ τις προηγούμενες μέρες.

Έτρεξε αρκετό νερό στο αυλάκι και παίρνοντας υπόψιν τη σοβαρότητα γενικώς της κατάστασης (της γυναίκας σου και το ατύχημα που είχες) συν ότι ο Αύγουστος είναι ένας υπέροχος μήνας και τα πουλάκια κελαηδάνε, θα προσπεραστεί το ότι διαπραγματευτήκατε εκτός θέματος σε πμ και οι δυο σας. Μην το επαναλάβετε όμως άλλη φορά.

Καλό υπόλοιπο Αυγούστου λοιπόν και μιας και η κάρτα έφυγε κλείνει η αγγελία. Καλές πωλήσεις και αγορές σε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.