Jump to content



LG G3 vs Samsung Galaxy S5


thanoolhs

Recommended Posts

Επιστρέφω:cool:

Είμαι πάλι σε αναζήτηση κινητού.

Επειδή ξενέρωσα με την LG, λόγο product quality,η οθόνη ναι μεν ωραία αλλά τα χρώμματα δεν είναι ζωηρά καθώς και κάτω από τον ήλιο με δυσκολία βλέπεις.

Τώρα σαν επιλογές μάλλον πάω για Galaxy s5, στην άκρη του μυαλού μου έχω και το htc one m8.:sarcastic:

Νέο δίλημμα:tw:

αν εχεις τα φραγκα πας για Μ8 χωρις δευτερη σκεψη

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις τα φραγκα πας για Μ8 χωρις δευτερη σκεψη

Λες για την παντόφλα των μονο 5" οθόνης και την κάμερα από Νοκια του 2005 ?

Εγώ θα πρότεινα το Note3 και το Galaxy Alpha (σύγκρινε μεγέθη/βάρη σε συνάρτηση του μεγέθους της οθόνης HTC One (M8) vs. Samsung Galaxy Alpha - GSMArena.com ), αν βέβαια δεν σε νοιάζει το knox.

Link to comment
Share on other sites

Λες για την παντόφλα των μονο 5" οθόνης και την κάμερα από Νοκια του 2005 ?

Εγώ θα πρότεινα το Note3 και το Galaxy Alpha (σύγκρινε μεγέθη/βάρη σε συνάρτηση του μεγέθους της οθόνης HTC One (M8) vs. Samsung Galaxy Alpha - GSMArena.com ), αν βέβαια δεν σε νοιάζει το knox.

δεν ειναι μονο το knox φιλε μου

ειχα το Galaxei S4 για κανα χρονο (τοσο αντεξα με το ζορι)

η παραμετροποιηση που κάνει η Samsung στο android ειναι για τα μπαζα το λιγοτερο

και η ποιοτητα κατασκευης το ιδιο!!

τέλειο κινητό δεν υπάρχει και αυτο το ξερουμε ολοι

απο εκει και περα ειναι το τι προτεραιοτητες έχει ο καθένας....η μάλλον τι σε ενοχλεί λιγότερο

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σημάδι από κόλλα βγαίνει .Αν είναι γδάρσιμο τότε το πας κατευθείαν για αλλαγή αφού το πείρες χθες.

Μόλις με κάλεσε το μαγαζί και με ενημέρωσε ότι σε καμία περίπτωση δεν γίνεται αντικατάσταση με καινούργιο και ότι αν έχει πρόβλημα η οθόνη πάει στην αντιπροσωπεία και γίνεται αντικατάσταση οθόνης.

Φυσικά δεν δέχτηκα και του είπα από τη στιγμή που δεν μου δίνει καινούργιο θα ήθελα τα χρήματά μου πίσω, κάτι το οποίο δεν δέχτηκε.

Το απόγευμα πάω από το κατάστημα:jump1:

Έγινε επεξεργασία από thanoolhs
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.