Jump to content



ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ Prescoot 3.0 ghz


sebastian

Recommended Posts

Κοιτα vouda αυριο θα κατεβω να αγορασω ενα φαν γιατι δεν εχω . Οσο για αυτο που σου ειπα με το hyper threading δεν ισχυει........γραψε λαθος ......τωρα θα τερξω με 230 φσβ πολλα λουπς στο τεστ 5 και θα σε ενημερωσω......κοιτα timmings θα βαλω 3-4-4-8 γιατι αλλιως τον μπουλο . .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Ela vouda τελικα βρηκα ενα φαν 8αρι και το εβαλα να χτυπαει το chip tou motherboard ελενξα και τις μνημες εαν ζεστενονται και τελικα παρατηρησα οτι ειναι χλιαρες , αρα απο θεμα ψυξης ειμαστε οκ............Τωρα εβαλα 230 φσβ με αuto ολες τις τασεις με τιμμινγκς 3-4-4-8 και παρατηρησα στο τεστ 5 μετα απο 50 λουπς δεν μου εβγαλε κανενα λαθος , αντιθετως οταν εβαλα να τρεξει ολα τα τεστ μετα απο ενα λεπτο περιπου σταματησε και μου εβγαλε παλι το μηνυμα ....ανεβασα ταση και παλι τιποτα....... πιστευω οτι ο επεξεργαστης δεν ακουει καθολοθ σε ρευμα .......εσυ τι λες γιάυτα????????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.