Jump to content



LG G3


it.expert

Recommended Posts

Έψαξα αλλά δεν βρήκα κάποιο θέμα. Το ανοιγω για ανταλλαγή εντυπώσεων και εμπειριών από τους κατόχους και μελλοντικούς αγοραστές.

Το ψήνω άσχημα, πολύ όμορφο κινητό και με καλή camera. Το έχει κανείς να μοιραστεί μαζί μας εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα φίλε να παρακολουθήσεις το εξειδικευμένο θέμα της συσκευής στο Myphone. Μπήκαν κάτι τελεύταιες απόψεις χρηστών προσφατα και θα σε βοηθήσουν να σχηματίσεις γνώμη. Εντάξει, οι περισσότεροι είναι τρελαμένοι εκεί και ίσως κάνουν την τρίχα τριχιά, αλλά εκεί θα μπορέσεις να ενημερωθείς για ΟΛΑ. Πάντως με έψηνε και εμένα η συσκευή αλλά λίγο οι παιδικές ασθένειες όπως ανέφερες, λίγο οτι βρέθηκε στο ξαφνικό πρόσκληση για το One, κατέληξα στο τελευταίο.

Link to comment
Share on other sites

Το G3 ειναι ξεκαθαρα το καλυτερο κινητο της αγορας αυτη τη στιγμη, απο ολες τις πλευρες.

Μια αναζητηση στο google θα σε πεισει.

Οσο για το προβλημα η LG το χει αναγνωρισει και αναφερει οτι θα το φτιαξει με update σε λιγες μερες. Δεν το εχουν ολα τα μοντελα και αναγνωριζεται απο την εγγυηση ως DOA αποτι διαβαζω.

(Και δε θελει να να κανεις διατασεις στον αντιχειρα για να το ξεκλειδωσεις :tomato:)

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο κινητό της αγοράς, αλλά μπορεί να κάνει reset...

Αν κάνει reset, μην στεναχωριέστε γιατί η LG το έχει αναγνωρίσει το πρόβλημα (σαν το χαμένο της παιδί ένα πράγμα) και ΘΑ το φτιάξει...

Εσείς βέβαια, σαν θύματα πηγαίνετε δώστε τα λεφτά και αν σας τύχει (φτου, φτου σκόρδα), δεν πειράζει, θα το στείλετε για DOA και αν θέλει ο θεός Aten-RA θα σας το αλλάξουν γρήγορα με κάποιο άλλο που μπορεί και αυτό να έχει το πρόβλημα. Μετά ένα πρόσφορο στον βασιλιά Τουταγχαμών τον Β', μπορεί και να πείσει την LG να το αλλάξει πάλι με άλλο καινούριο το οποίο και αυτό παίζει να έχει πρόβλημα... και... και... και...

Link to comment
Share on other sites

Περα τα χιλια προβλήματα.... Aυτη η οθονη του LG G3 ειναι αλλο πραγμα ρε παιδακι μου! Ακομα και πεθαμένο ζόμπι του βασιλιά Τουταγχαμών εχει περισσοτερη ζωηράδα (contrast) ! μπουχαχα!

Μετα το εξαίρετο LG G2, το LG G3 ειναι μια ΜΠΟΥΡΔΑ και μισή!

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο κινητό της αγοράς, αλλά μπορεί να κάνει reset...

Αν κάνει reset, μην στεναχωριέστε γιατί η LG το έχει αναγνωρίσει το πρόβλημα (σαν το χαμένο της παιδί ένα πράγμα) και ΘΑ το φτιάξει...

Εσείς βέβαια, σαν θύματα πηγαίνετε δώστε τα λεφτά και αν σας τύχει (φτου, φτου σκόρδα), δεν πειράζει, θα το στείλετε για DOA και αν θέλει ο θεός Aten-RA θα σας το αλλάξουν γρήγορα με κάποιο άλλο που μπορεί και αυτό να έχει το πρόβλημα. Μετά ένα πρόσφορο στον βασιλιά Τουταγχαμών τον Β', μπορεί και να πείσει την LG να το αλλάξει πάλι με άλλο καινούριο το οποίο και αυτό παίζει να έχει πρόβλημα... και... και... και...

Η αλήθεια είναι ότι δίπλα γελάω πιο πολυ από ότι εδώ στο thelab.

Γράφει ο άλλος ... Μην ξεχάσετε να βγάλετε το pin code της κάρτας έτσι ώστε μετά την επανεκκίνηση να έχετε πάλι τηλέφωνο. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περα τα χιλια προβλήματα.... Aυτη η οθονη του LG G3 ειναι αλλο πραγμα ρε παιδακι μου! Ακομα και πεθαμένο ζόμπι του βασιλιά Τουταγχαμών εχει περισσοτερη ζωηράδα (contrast) ! μπουχαχα!

Μετα το εξαίρετο LG G2, το LG G3 ειναι μια ΜΠΟΥΡΔΑ και μισή!

Εδώ Screen comparison: G3 vs Xperia Z2 vs Galaxy S5 vs One (M8) vs iPhone 5s άλλο κινητό συγκρίνουν ? overall το βγάζουν ότι έχει την καλύτερη οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ Screen comparison: G3 vs Xperia Z2 vs Galaxy S5 vs One (M8) vs iPhone 5s άλλο κινητό συγκρίνουν ? overall το βγάζουν ότι έχει την καλύτερη οθόνη.

....και μενα εαν μου έστελναν συσκευή για review μαζι με τα γνωστά θα έσκιζα και τα ιμάτια μου οτι ειναι η καλύτερη ever. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο κινητό της αγοράς, αλλά μπορεί να κάνει reset...

Αν κάνει reset, μην στεναχωριέστε γιατί η LG το έχει αναγνωρίσει το πρόβλημα (σαν το χαμένο της παιδί ένα πράγμα) και ΘΑ το φτιάξει...

Εσείς βέβαια, σαν θύματα πηγαίνετε δώστε τα λεφτά και αν σας τύχει (φτου, φτου σκόρδα), δεν πειράζει, θα το στείλετε για DOA και αν θέλει ο θεός Aten-RA θα σας το αλλάξουν γρήγορα με κάποιο άλλο που μπορεί και αυτό να έχει το πρόβλημα. Μετά ένα πρόσφορο στον βασιλιά Τουταγχαμών τον Β', μπορεί και να πείσει την LG να το αλλάξει πάλι με άλλο καινούριο το οποίο και αυτό παίζει να έχει πρόβλημα... και... και... και...

Το ότι υπήρξε ενα προβλημα που αφορά συγκεκριμένη παρτίδα καθότι όλα δείχνουν σε ένα τόσο μεγάλο release flagship και η εταιρία 1. μου το αναγνωρίζει ενεργά και το φτιάχνει με update εντός ημερών και 2. Αναγνωρίζει και εκτελεί DOA σε αυτές τις συσκευές παρα τάυτα, κατα κάποιο πολυ περίεργο λόγο εμένα προσωπικά δεν μου φαίνεται χείριστο service. Αλλά μετά ποιος είμαι γω να κρίνω όταν κόσμος χαιρόταν με την Apple που μοίραζε δωρεαν bumpers κατά το Antennagate και το έλεγε και καλό service...

Για τώρα αν το G3 είναι το καλύτερο κινητό της αγοράς ή όχι... Μια αναζήτηση θα σας πείσει.

Και θα ήθελα να ακούσω από τους ενάντιους αυτής της άποψης ποιο κατά τη γνώμη τους είναι το καλύτερο κινητο της αγοράς και όχι απλά "LG SUX LOL" (ελεύθερη απόδοση).

Link to comment
Share on other sites

Και θα ήθελα να ακούσω από τους ενάντιους αυτής της άποψης ποιο κατά τη γνώμη τους είναι το καλύτερο κινητο της αγοράς και όχι απλά "LG SUX LOL" (ελεύθερη απόδοση).

Δεν υπάρχει το καλύτερο κινητό.

Ο καθένας μας έχει το καλύτερο κινητό για την πάρτη του.

Η κάθε συσκευή έχει τα θετικά και τα αρνητικά της.

Εδώ ομως μιλάμε για πρόβλημα.

Απροβληματιστες φρεσκαδουρες είναι το m8 και το s5.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28685]sakinor[/MENTION] Πολύ σωστό ερώτημα.

Για μένα δεν αξίζει..

Βέβαια καταλαβαίνω απόλυτα κάποιον που απλά θέλει να έχει το latest thing...

Η μόνη επιλογή που αξίζει για να αφήσεις τις περσινές ναυαρχίδες, είναι το OnePlus One.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.