Jump to content



Αεροψυξη(Noctua D15,Morpheus) + Υδροψυξη(D5, Radiators,XSPC Bay) + Corsair 650D


Blinky

Recommended Posts

Πωλουνται τα παρακατω συστηματα ψυξης :

1) Noctua NH-D15 70ε

Η κορυφαια αεροψυκτρα, με λιγες ωρες χρηση μονο στο κουτι της με ολα τα παρελκομενα (η παστα δεν ειναι καν ανοιγμενη).

V1EvOcx.jpg

2) Raijintek Morpheus 40ε

Η καλυτερη αεροψυκτρα μακραν για καρτα γραφικων (ντροπιαζει την accelero), συμβατη με ολες τις τελευταιες καρτες... Εντελως αχρησιμοποιητη με ολα τα ψυκτρακια/thermal pads κλπ σφραγισμενα.

QNCTzaY.jpg

3) Laing D5 Vario (Swiftech 655) + XSPC Dual Bay 70ε

Η καλυτερη αντλια μαζι με το reservoir της XSPC που πιανει 2 5.25 bays. Ειναι χρησιμοποιημενα αρκετα, και υπαρχει η σχετικη φθορα(χωρις ομως λειτουργικο θεμα), γι'αυτο και μιση τιμη...

Lbvw2mR.jpg

4BkNper.jpg

CjIOh2T.jpg

4) Radiator 2x120 Black Ice GTX 30ε

Γνωστο,καλο, παχυ ψυγειο 240mm

XRQcN2u.jpg

5) Radiator 200mm Phobya Xtreme 40ε

200αρι rad για κουτια που εχουν 18αρη/20αρη ανεμιστηρα μπροστα/πανω

QlrKBvv.jpg

Επισης υπαρχει και κουτι Corsair 650D σε εξαιρετικη κατασταση, χωρις τους αρχικους ανεμιστηρες, αλλα με εναν coolermaster megaflow 200mm, στα 90ε για να συμπληρωσετε ανετα οτι ανεμιστηρα θελετε!

Φωτογραφιες στο album εδω :

Corsair 650D - Imgur

Τα ψυγεια ταιριαζουν τελεια στο παραπανω κουτι και θα γινει αρκετα καλυτερη τιμη αν καποιος τα παρει και τα 3 μαζι, ενω γενικα γινονται καλυτερες τιμες για τα κομματια υδροψυξης και το κουτι αν αγοραστουν πανω απο 1 μαζι...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

μία ερώτηση

που βρίσκεσαι..

πιθανά ενδιαφέρομαι για το 650d(ίσως και την nh-d15) αλλά είμαι θεσσαλονίκη(και μάλλον είναι λίγο μπλέξιμο να σταλεί)

Ειμαι Αθηνα δυστυχως...

Αν παντως το αποφασισεις, το καλο ειναι οτι υπαρχει και η αρχικη χαρτονενια κουτα με τα φελιζολ του 650D, οποτε φθορα στη μεταφορα μη την φοβασαι... Θα πρεπει ομως να επωμιστεις καποιο κοστος με οποιο τροπο θες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Αρχικά ευχαριστώ για την απάντηση αλλά λέω να περιμενω μερικές μέρες διότι μάλλον θα πάω σε γενική αναβάθμιση και περιμένω να σιγουρευτω οτι θα βγαίνει οικονομικά.

Εξάλλου αν φύγει Αθήνα θα είναι και για εσένα πιο εύκολο

Προφανώς τα μεταφορικά θα ηταν δικά μου...

Anyway ελεύθερο(προς το παρόν) απο εμένα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Αρχικά ευχαριστώ για την απάντηση αλλά λέω να περιμενω μερικές μέρες διότι μάλλον θα πάω σε γενική αναβάθμιση και περιμένω να σιγουρευτω οτι θα βγαίνει οικονομικά.

Εξάλλου αν φύγει Αθήνα θα είναι και για εσένα πιο εύκολο

Προφανώς τα μεταφορικά θα ηταν δικά μου...

Anyway ελεύθερο(προς το παρόν) απο εμένα

εγινε! αν αλλαξει κατι ενημερωσε...

Το διπλο ψυγειο εφυγε σε αλλο forum...

Link to comment
Share on other sites

ταξιδεψε και η morpheus στν κυριο [MENTION=6582]vbatsigr[/MENTION] απο πανω...

Το 650D ειναι κρατημενο μεχρι Παρασκευη, 99% θα φυγει και αυτο...

Οποτε μας μενει μονο το Phobya extreme 200mm.... θα το αφησω λιγες μερες ακομα στα 30 ευρω, αλλα μετα η αγγελια απλα κλειδωνει και το κραταω μιας και παραειναι σκοτωμα απο 75ε που εχει κανονικα...(Phobya Xtreme 200mm) ισως μου φανει χρησιμο αργοτερα ποιος ξερει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.