Jump to content



Toshiba Encore WT8-A-102


odysseas

Recommended Posts

Πωλείται Toshiba Encore WT8-A-102 1.5μήνα σε αριστη κατάσταση ελάχιστα χρησιμοποιημένο.

στο κουτί του με όλα τα παρελκόμενα, και Serial για τα Windows 8.1 και Office

με θήκη μεταφοράς,

3screen protectors

microsd 4Gb Class 10.

160Euro

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=310]odysseas[/MENTION] Η αισχροκέρδεια απαγορεύεται όχι μόνο απο τους κανόνες του φόρουμ αλλά και γενικά.

θα σε παρακαλέσω να αλλάξεις τιμή στο προϊόν βάση του πόσο το αγόρασες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=310]odysseas[/MENTION] Η αισχροκέρδεια απαγορεύεται όχι μόνο απο τους κανόνες του φόρουμ αλλά και γενικά.

θα σε παρακαλέσω να αλλάξεις τιμή στο προϊόν βάση του πόσο το αγόρασες.

Ή Τιμή είναι για το πακέτο που δίνω(tablet, θήκη,screen protectors και κάρτα μνήμης).

Αν δεν συμφωνείς, μπορεις να διαγράψεις την αγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις στείλε μου σε ένα πμ το ποσό της απόδειξης των παρελκομένων.

Τα extra του πακέτου μου κόστισαν περίπου 27 euro. από 2 μαγαζία στο ebay και PC1. αποδείξεις να σου στείλω τις συναλλαγές από ebay αλλά δεν έχει νόημα. έτσι και αλλιώς την χάλασες την αγγελία, με κατηγόρησες για αισχροκέρδια οπότε καλύτερα διέγραψε την αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Σα να ξέφυγες μου φαίνεται και σε πάω με το καλό.

Ο ίδιος παραδέχτηκες ότι το toshiba είναι από τη προσφορά με τα 139ευρώ. Eίδες να είμαι η μόνη που μπήκα εδώ μέσα και ρώτησα για τη τιμή;

Και αφού τα πήρες 27 ευρώ και 139 το toshiba μας κάνουν 166 ευρώ και τα δίνεις 160 χρησιμοποιημένα. Οπότε όχι οτι πας να βγάλεις κάτι δε θα σε κατηγορήσω και σου ζητάω συγνώμη.

Και κλείνοντας θα σου ευχηθώ καλή πώληση.

PS Μην ξεφύγει το νήμα πέρα από ενδιαφέρον για το προϊόν/προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.