Jump to content



Rampage IV, 280X DC2T, Viper 2400, AKG, iPhone 4, Netgear, Satellite stuff


mortisboy

Recommended Posts

1. Asus Rampage IV Extreme X79

Η μητρική ειναι άψογη και λίγο δουλεμένη μιας και ηταν η δεύτερη που είχα, έχει ακόμα 1 χρόνο εγγύηση και εχει full συσκευασία με τα περισσότερα περιφερειακά να είναι σφραγισμένα! 220€

P_500.jpg

2. Asus R9 280X DC2T-3GD5

Στο κουτάκι της σαν καινούρια, με εγγύηση 30 μήνες ακόμα, είναι η έκδοση TOP με 1070MHz πυρήνα! 230€

P_500.jpg

3. Patriot Viper III 2400MHz 2x4GB CL10, Black Mamba

Εχουν χρησιμοποιηθεί μονο για ένα review, good clockers, full συσκευασία. 70€

11-albums188-picture32488.jpg

4. Kingston Wi-Drive 16GB

Αχρησιμοποίητο ακόμα με τις ζελατίνες είναι, το έβγαλα απλά για να του κάνω το update! 15€

IMG_04601.jpg

5. AKG K940 AFC Headphones

Κορυφαία ασύρματα ακουστικά, είναι πραγματικά αφόρετα, τα δίνω 70€

1267825.jpg

6. Netgear WNEB3100 Wireless-N Upgrade Kit

Wireless N access point που εκπέμπει σε 5GHz συχνότητα για μικρότερες παρεμβολές και μεγαλύτερες ταχύτητες, περιλαμβάνει και το RangeMax Dual-Band Wireless-N USB adaptor! 30€

Netgear%20WNEB3100%20blog%20pic.jpg

7. HP Deskjet F4820 AIO, δουλεύει κανονικά απλα θέλει μελάνια. 10€

B0015ZLHRE-1-lg.jpg

8. TechniSat Skystar 2

H Skystar 2 ειναι satellite tv tuner, απλά είναι PCI και δεν εχω πλέον στα 15€ να φύγει

52271157.skystar-skystar-2-pci.jpg

9. Opticum HD X403p Sattellite αποκωδικοποιητής με πολύ μεγάλες δυνατότητες, κανει upscale τα πάντα σε 1080p! 30€

hd_x403p.jpg

10. iPhone 4 16GB Black

Είναι ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΟ με protector απο την πρώτη μέρα, μαζί και 2 θήκες δώρο! 150€

apple-iphone-4-unlocked.jpg

- Θα προτιμηθούν αγοραστές απο Αθήνα.

- Για αποστολή εκτός Αθηνών τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή και θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση!

- Η αγγελία έχει μπεί και σε άλλα forum.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον για το netgear access point. Ήθελα να ρωτήσω μόνο αν αφού ρυθμιστεί μπορεί να χρησιμοποιηθεί χωρίς να είναι συνδεδεμένο με το router αλλά να επικοινωνεί ασύρματα.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον για το netgear access point. Ήθελα να ρωτήσω μόνο αν αφού ρυθμιστεί μπορεί να χρησιμοποιηθεί χωρίς να είναι συνδεδεμένο με το router αλλά να επικοινωνεί ασύρματα.

Ναι Κώστα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν repeater και να παίζει ασύρματα :T:

Καλησπερα!

Για το 7 ενδιαφερομαι για κατι συγγενεις μου στην Αθηνα.

Ειναι το F4280 που εχω ακριβως το ιδιο και εγω ή το F4820?

χμ θα το τσεκάρω και θα σου πω!

Τα AKG έφυγαν thanks Ανέστη :)

Link to comment
Share on other sites

Δέχεσαι ανταλλαγή για τις Black Mamba με ένα σετάκι 2x4GB Kingston HyperX Genesis 1600Mhz CL9 (KHX1600C9D3P1K2/8G) + διαφορά από εμένα;

οχι φιλε μου ευχαριστώ

pm για netgear

το Netgear έχει κλεισει στον [MENTION=1961]wacko_gr[/MENTION]

[MENTION=27068]ssns[/MENTION] φιλε μου δεν σε εχω ξεχάσει αλλα δεν τον έχω στο σπίτι θα σου πώ μεχρι την Δευτέρα!

Link to comment
Share on other sites

παίδες χίλια σύγνωμη αλλα είχα διάφορα τρεχάματα :/

[MENTION=27068]ssns[/MENTION] φίλε μου τελικά ειναι ο 4280 οπότε εισαι τυχερός :D στείλε πμ για συνάντηση!

To Netgear εφυγε στον [MENTION=1961]wacko_gr[/MENTION]

1. Asus Rampage IV Extreme X79

Η μητρική ειναι άψογη και λίγο δουλεμένη μιας και ηταν η δεύτερη που είχα, έχει ακόμα 1 χρόνο εγγύηση και εχει full συσκευασία με τα περισσότερα περιφερειακά να είναι σφραγισμένα! 200€

P_500.jpg

3. Patriot Viper III 2400MHz 2x4GB CL10, Black Mamba

Εχουν χρησιμοποιηθεί μονο για ένα review, good clockers, full συσκευασία. 70€

11-albums188-picture32488.jpg

4. Kingston Wi-Drive 16GB

Αχρησιμοποίητο ακόμα με τις ζελατίνες είναι, το έβγαλα απλά για να του κάνω το update! 15€

IMG_04601.jpg

8. TechniSat Skystar 2

H Skystar 2 ειναι satellite tv tuner, απλά είναι PCI και δεν εχω πλέον στα 15€ να φύγει

52271157.skystar-skystar-2-pci.jpg

9. Opticum HD X403p Sattellite αποκωδικοποιητής με πολύ μεγάλες δυνατότητες, κανει upscale τα πάντα σε 1080p! 30€

hd_x403p.jpg

- Θα προτιμηθούν αγοραστές απο Αθήνα.

- Για αποστολή εκτός Αθηνών τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή και θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση!

- Η αγγελία έχει μπεί και σε άλλα forum.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.