Jump to content



Ακυρωση του NV48 η απαντηση της nVidia στο Χ850 XT PE


JohnnyX

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από pontium

Φιλαράκο και χωρίς καμία παρεξήγηση δεν σημαίνει το ότι είμαι 16 χρονών σημαίνει οτι είμαι και άσχετος στους Η/Υ.Έφτιαξα το πρώτο πισί μου στα 8 και έχω αρκετές γνώσεις γύρω σε αυτά....το πιασες μεγάλε;;:getlost: :getlost:

ειλικρινα και μην παρεξηγεισαι δεν φαινονται οι γνωσεις σου...οπως λεει κι ο eleven Μιλάει λίγο όποιος έχει πολλά να πεί...κι εσυ κανεις το αντιθετο...αν σε ενδιαφερει μονο η ικανοποιηση του να φαινεσαι senior member τοτε παω πασο...μην σου παρουμε την χαρα...οι περισσοτεροι απο εμας εδω εχουμε περασει ατελειωτες ωρες να διαβαζουμε...κανεις μας δεν γεννηθηκε να ξερει...γιναμε...αντιθετα με σενα που γεννηθηκες γνωστης και στα 8 σου εφτιαξες το πρωτο σου πισι...κι εγω στα 12 ειχα ενα 386 και το ελυνα και το εδενα...αλλα ηξερα μονο αυτο να κανω....ειναι αρκετο?...

Αρχική απάντηση από pontium

Αμα θες έλα να το εξακριβώσεις:mad: :mad: Ετσι και αλλιώς κοντά μένουμε....:devil:

δεν χρειαζεται πιστευω να ερθει... αν θες να μας λυσεις την αμφιβολια ενα cpuz ειναι υπεραρκετο...

Αρχική απάντηση από pontium

Και εκτός απο αυτό έχετε δημιουργήσει ένα αρνητικό κλίμα γύρω μου...:cry: :cry:

το κλιμα το εχεις δημιουργησει μονος σου...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Όσο για τι γνώσεις μου όντως δεν φαίνονται στο forum αλλά υπάρχουν ότι και να λες.....όσο για την συναρμολόγιση κάπως έτσι το έκανα όπως και συ στην αρχή(βιδώνω-ξεβιδώνω).....για περισσότερα περι επεξεργαστή πιστεύω οτι πρέπει να έρθεις να το δεις:inlove: :inlove: :inlove: ......για το "πολεμικό" πεδίο δεν ευθύνομαι εγώ αλλά κάποιοι που απο την κάρτα γραφικών μου εμπλέχτηκαν και σε άλλα(επεξεργαστή>>fanisK ,ηλικία>>Borg και προσωπική ζωή>>hero).....αν κάποιος νομίζει οτι τον παρεξήγησα τότε του ζητώ συγνώμη αλλά όχι και να μου βγάλει γλώσσα και απο πάνω!! :flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Μόνο ΑΤΙ αγοράζω...δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να δοκιμάσω όλη την δυναστεία της Nvidia ξέρεις...επειδή έμεινα ικανοποιημένος και απο άλλες που είχα ΑΤΙ συνεχίζω μ'αυτές και τις υποστηρίζω...κατάλαβες τι θέλω να πω;;

Αφού μόνο ΑΤΙ αγοράζεις και χρησιμοποιείς πως κρίνει τη Νvidia?

Το ότι έμεινες ικανοποιημένος από την ΑΤΙ δεν συμένει οτι οι Nvidia δεν πάνε βήμα...

Το ότι πολλές φορές ποστάρεις μόνο για να ποστάρεις είναι γνωστό...

Δεν ξέρω τι γνώσεις έχεις αλλά σύγουρα δεν φένονται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.