Jump to content



Ακυρωση του NV48 η απαντηση της nVidia στο Χ850 XT PE


JohnnyX

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από pontium

Ναι...η full-modded είναι και ήταν στην εποχή της αρκετά καλή αλλά πάντα όλα τα πράγματά έχουν την ακμή τους αλλά και την παρακμή τους...:cry:

???????? παιδια καποιος δεν εχει καταλαβει κατι η μου φαινεται???!?!? WTF!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Οι κάρτες Nvidia είναι πιο αναλώσημες σε σχέση με τις ΑΤΙ με την ένοια οτι πρέπει να τις αλλάζεις κάθε λίγο και λιγάκι......οι ΑΤΙ τις αγοράζεις και τις κρατάς επίκαιρες για 2-3 χρόνια...εγω πριν δύο μήνες άλλαξα την 9000pro που την είχα 3 χρόνια περίπου,αν και δεν είχε τίποτα η καρτούλα αλλά τέλος πάντων,και έβαλα την 9800pro που είναι κορυφή:cool: :cool:

Εγω είχα μια geforce 2 GTS 3 χρόνια και το πρώτο παιχνίδι που κόλωσε ήταν το deus ex invisible war. Μέχρι και generals 800x600 medium έπαιζα!!

Link to comment
Share on other sites

nobig, κι εγώ είχα μια Geforce2 GTS για 3 ολόκληρα χρόνια (125.000 drx.) την είχα πάρει τότε. ’στα, και την έδωσα 20!

Βασικά εγώ νομίζω ότι πολύ καλή κάρτα για την εποχή της ήταν η ATI Radeon 8500.

Link to comment
Share on other sites

την 4200 την έχω ακόμη και μόνο στο doom3 είμαι δυσαρεστημένος, και γι' αυτό φταίει το παιχνίδι και όχι η κάρτα.

και την έχω από τότε που λες και είναι πιο γρήγορη από την 9000. γενικά η ati η πρώτη σοβαρή κάρτα που κόντραρε στα ίσια την nvidia ήταν η 9700. άντε μην βάλω ονόματα τύπου ati rage fury κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Pontium καταλαβαίνεις τι λες ? η απλός τα λες για να συμμετάσχεις γιατί αμφιβάλω αν συμφωνείς και εσύ με τον εαυτό σου με αυτά τα τεκμήρια που γραφείς.

Μήπως πρέπει να διαβάζεις λίγο περισσότερο τι λεμέ γενικότερα στο φόρουμ και γενικότερα σε διάφορα σιτες ?

Και κάτι τελευταίο

αν κρίνω από το avatar σου είσαι πολύ μικρός , γιατι αυτά που λες για την γραφικών είναι τελείως ότι νάνε

Φιλικά ο διαβολάκος :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 04:48]

Pontium καταλαβαίνεις τι λες ? η απλός τα λες για να συμμετάσχεις γιατί αμφιβάλω αν συμφωνείς και εσύ με τον εαυτό σου με αυτά τα τεκμήρια που γραφείς.

Μήπως πρέπει να διαβάζεις λίγο περισσότερο τι λεμέ γενικότερα στο φόρουμ και γενικότερα σε διάφορα σιτες ?

Και κάτι τελευταίο

αν κρίνω από το avatar σου είσαι πολύ μικρός , γιατι αυτά που λες για την γραφικών είναι τελείως ότι νάνε

Φιλικά ο διαβολάκος :innocent:

:D :D :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 01:13]

γενικά η ati η πρώτη σοβαρή κάρτα που κόντραρε στα ίσια την nvidia ήταν η 9700.

οντως η 9700 ηταν η πρωτη καρτα...αλλα δεν κοντραρε στα ισα...τις εσκισε τις nvidia...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

nobig, κι εγώ είχα μια Geforce2 GTS για 3 ολόκληρα χρόνια (125.000 drx.) την είχα πάρει τότε. ’στα, και την έδωσα 20!

Βασικά εγώ νομίζω ότι πολύ καλή κάρτα για την εποχή της ήταν η ATI Radeon 8500.

118 χιλιαρικούμπες είχα δώσει. Την έχω ακόμα δεν αξίζει να την δώσω. Δεν μου παίζει παιχνίδια 3d βέβαια. Κάποιο πρόβλημα έχει και κολλάει ασύστολα αλλά όσο είσαι σε 2δ κομπλέ. Κοιμήλια, αχ

Link to comment
Share on other sites

Την 8500LE εχω πανω στο shuttle μου και το παλευει η καρτουλα. Μπορει να μην σηκωνει φυσικα τα full details σε καινουριους τιτλους αλλα και το Half-Life 2 και το NFSU2 παιζει μια χαρα. 2-3 πραγματα εαν ξερεις να απενεργοποιεις σε καθε τιτλο τοτε ελαχιστα χανεις απο ποιοτητα και ολα παιζουν. DX8.1 hardware support ηταν αυτο που εκανε την διαφορα στην καρτουλα και δεν εχει παρει δρομο για την αποθηκη :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Γι 'αυτό είπα περίπου 3 χρόνια...απο το 2002 την έχω :p :P :p Σεπτέμβριο νομίζω οτι την πήρα;)

o pontium κανει ασκοπο ποστινγκ! ! για ανεβαζει τα ποστ!

2004

- 2002

=0003????? ????? καλο βαθμο στα μαθηματικα! αιντε":dots: :dots:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.