Jump to content



Καλώδιο Sata Power από Corsair ΑΧ 760 η 860 για RMA


Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά

όπως λέει και ο τίτλος είναι να πάω το PSU μου ax-860 για RMA αλλα μου λείπει το ένα sata power cable και δεν μπορώ να το βρω πουθενά.

αν έχει κάποιος την καλοσύνη και του βρίσκετε το καλώδιο θα του ήμουν ευγνώμων.

εννοείτε μόλις πάρω το καινούργιο θα του το επιστρέψω.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

στο egate θα το δώσω και μου είπε να του πάω όλα τα καλώδια αλλα και στην corsair που είχα μιλήσει και είχαν δεχθεί για RMA μου είπαν ότι θέλουν όλα τα καλώδια και δεν γίνετε αλλιώς.

γιατί και εγώ δεν ήθελα να ξηλώσω τώρα όλα τα καλώδια και μετά να κάθομαι πάλι να τα φτιάχνω.

Link to comment
Share on other sites

στο egate θα το δώσω και μου είπε να του πάω όλα τα καλώδια αλλα και στην corsair που είχα μιλήσει και είχαν δεχθεί για RMA μου είπαν ότι θέλουν όλα τα καλώδια και δεν γίνετε αλλιώς.

γιατί και εγώ δεν ήθελα να ξηλώσω τώρα όλα τα καλώδια και μετά να κάθομαι πάλι να τα φτιάχνω.

εντύπωση μου κάνει εκτός και αν δεν αντικατασταθεί με ίδιο προϊόν. Ο κατασκευαστής αλλά και τα καταστηματα βγάζουν από τη συσκευασία και σου δίνουν το προϊόν και κρατούν τα παρελκόμενα με το ελατωμματικό για να τα στείλουν πίσω στην δεήυτερη συσκευασία.

Εκτός και αν υποπτεύονται ότι έχεις συνδέσει άλλα καλώδια μη εγκεκριμένα και προήλθε από εκεί η βλάβη και θέλουν να το επιβεβαιώσουν.

Link to comment
Share on other sites

όχι ,απλά αυτό που μου είπε είναι ότι έχουν γίνει διάφορα στην corsair και τους τα ζητάει έτσι.

επίσης μετά την αλλαγή θα πάρω σφραγισμένο κουτί και δεν θα το ανοίξουν.

το τροφοδοτικό coil whine έχει δεν είναι ότι κάηκε, απλά πλέον έχει γίνει αφόρητο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.