Jump to content



PC i7@3,7/16gb ram/256ssd/28''


smartakis

Recommended Posts

Ηρεμηστε ωρε ειναι δυο μηνυματα σβησμενα στην αγγελια πανω απο το ποστ του Ντινοπουλου που δε τα βλεπετε συν καποια αλλα που επισης δεν ειδατε.

Link to comment
Share on other sites

To πνεύμα του marios1957 κατέλαβε τον gnf

μπα πάντα έτσι ήμουν. Κάθε μέρα δουλεύω με πολύ κόσμο και βλέπω πολύ περίεργη κατάσταση. Με έχει κάνει περίεργο να μάθω γιατί υπάρχει τόσο περίεργη κατάσταση.

Απλά πράγματα λέμε.

Αφού πλέον για να περνάει η μέρα πιο γοργά παρακαλάω για τέτοια. Φαντάσου λόξα.

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμηστε ωρε ειναι δυο μηνυματα σβησμενα στην αγγελια πανω απο το ποστ του Ντινοπουλου που δε τα βλεπετε συν καποια αλλα που επισης δεν ειδατε.

Και να λείπουν μηνύματα μάλλον κάπου στο χαλάρωσε ξεκίνησε.

Θα τον σκίσω ρε μου είπε να χαλαρώσω. Εγώ ρε χαλαρός? Κατεβάζω 1 τόνο κρεατίνη, και 100 κιλα ταυρίνη την μέρα λέμε. Εγώ ρε που σίδερο να ακουμπήσω θα στραβώσει.

Τι έχασα λοιπόν? Έλα νιώθω λες και περιμένω το επόμενο επεισόδιο του Dallas.

Link to comment
Share on other sites

Το παιδί σου απάντησε στην ερώτησή σου με τον τρόπο που οι νέοι μιλάνε σήμερα. Αν δεν μπορείτε να το καταλάβετε αυτό απλά σκεφτείτε όταν ήσανε νέοι και μιλάγατε σε πιο μεγάλους πως το βλέπανε αυτοί.

Aλλα χρονια εκεινα..Μας εβλεπαν με καλο ματι γιατι δεν απαιτουσαμε σαν ειναι η μπιατς μας.(ουτε ο τσακωνας τετοιο πραμα).

μπα πάντα έτσι ήμουν. Κάθε μέρα δουλεύω με πολύ κόσμο και βλέπω πολύ περίεργη κατάσταση. Με έχει κάνει περίεργο να μάθω γιατί υπάρχει τόσο περίεργη κατάσταση.

Απλά πράγματα λέμε.

Αφού πλέον για να περνάει η μέρα πιο γοργά παρακαλάω για τέτοια. Φαντάσου λόξα.

Ο λαμπης ομως δε προσφερεται για τετοια.

Τι έχασα λοιπόν? Έλα νιώθω λες και περιμένω το επόμενο επεισόδιο του Dallas.

To επομενο επεισοδειο θα παιχτει την επομενη εβδομαδα

Προκειται περι αγγελιας...η οποια εχει παει κατα διαολου..και μιας και ο πωλητης ειναι banned..κλεινει ..μεχρι το επομενο επεισοδιο.(σε 5 μερες δλδ)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.