Jump to content



LG1730S


gleon

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gleon

Εντύπωσεις από ΑΛΜΑΝ

(Για Ελληνική πραγματικότητα ενθουσιασμένος)

Παρασκευή δήλωση 1 καμμένου pixel

Δευτέρα χωρίς να κοιτάξουν τίποτρα στην 'παλιά' οθόνη αντικατάσταση με ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ

Η οθόνη που στείλαν είναι άψογη ....... αλλά λάθοε μοντέλο ..εγώ αγόρασα την 1730S silver kai moy steilan thn GRAY

Τρίτη πρώι δήλωση των ανωτέρο και περήμένω επίσης χώρις δευτερή κουβέντα να μου στείλουν 3 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ όθόνη δεν βρίσκεις έυκολα τέτοια εξύπηρέτηση στην Ελλάδα 'έστω και με αυτά τα BUG'

Καλά δεν τους είπες οτι ειναι Silver ? .

Eγω εχω την 1715s είχε 2-3καμμένα και με ενα τηλέφωνο εγινε η αντικατάσταση σε 2-3μέρες.

Μπράβο τους ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 12:32]

Καλά δεν τους είπες οτι ειναι Silver ? .

Eγω εχω την 1715s είχε 2-3καμμένα και με ενα τηλέφωνο εγινε η αντικατάσταση σε 2-3μέρες.

Μπράβο τους ..

Τους το είπα ...αλλά και να μην τους το είχα πει φαίνονταν στο τιμολόγιο που τους είχα στείλει με FAX

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αισίως τελείωσε με το καλό και ο δικός μου γολγοθάς. Μετά από έναν μήνα ταλαιπωρία, καμμιά 20αριά τηλεφωνήματα σε Αθήνα και εξωτερικό, μία βδομάδα χωρίς καθόλου υπολογιστή και 3 αντικαταστάσεις ήρθε επιτέλους σήμερα μία 109B5 (εγώ είχα 109S4) και όλα καλά. Ελπίζω αυτή να κρατήσει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.