Jump to content



5850 xtreme


gio102004

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

σαν νεο μελος δεν θα σου κανω πρατηρηση, αλλα οι κανονες αναφερουν προσωπικα μυνηματα μονο για ανταλλαγη στοιχειων.προς γνωση ολων των υπολοιπων ο φιλος μου πιο πανω ρωτησε αν μπορει να δει την καρτα.βεβαιως οποιος θελει να την δει μπορει να ερθει στην εδρα μου,νικαια ειμαι, να την δει και οπτικα εαν επιθυμει.λειτουργει σε αριστη κατασταση.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα ακριβώς. Γιατί να του κάνεις παρατήρηση; Δηλαδή δεν έχει το δικαίωμα ως υποψήφιος αγοραστής να τσεκάρει την κάρτα πριν την αγοράσει; Από την στιγμή που δεν το διευκρινίζεις στο thread, πολύ καλώς έπραξε ο φίλος και σε ρώτησε αν μπορεί να την δει πρώτα.

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει καν να αναφέρεις πως, επειδή είναι νέο μέλος κιόλας, δεν θα του κάνεις παρατήρηση!

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων.

Αρα νομιζω θα επρεπε να γραψει εδω οτι θελει να την δει απο κοντα και με ΠΜ ΜΟΝΟ η ανταλλαγή στοιχείων.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.